Veterinární přípravky > Kloubní výživa > Pro kočky > Roboran Chondro pro kočky

Roboran Chondro pro kočky


Skladem

Roboran Gel, speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů. Zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy.

EAN: 8595113003908

Varianty

149 Kč
Běžná cena (s DPH):186 Kč
Ušetřite:37 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):129,6 Kč
Naše cena (s DPH):149 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Roboran Chondro pro kočky

hmotnost včetně obalu0,1 kg

Roboran Chondro pro kočkyRoboran Gel

Speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu. Použitím přírodní suroviny je dosaženo optimálního poměru chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu a 3-omega mastných kyselin. Znakem přípravku je lehký pach po rybách.Roboran Gel zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy. Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů.


Indikace:

Používá se ke kompletním granulovaným krmivům i k tradiční vařené potravě. Odměřené množství se vmíchá do připraveného krmiva. Pro optimální účinek přípravku je nutné podávat jej minimálně po dobu 2 měsíců. U starších koček je třeba podávat Roboran Gel dlouhodobě. Po 2 měsících je vhodné přerušit podávání na dobu jednoho až několika týdnů podle stavu kočky. Preventivně se podává ke zlepšení celkové tělesné kondice koček a jejich mláďat (zábrana hypovitaminóz) v zimním a jarním období. Podporuje vývoj kostry, šlach, kloubů a svaloviny a normální růst zvířete včetně správného zabarvení a lesku srsti.Dávkování:

Kočce o hmotnosti 3-4 kg ppdávejte 2g/den
(1 kávová lžička obsahuje cca 3 g přípravku)Složení:

Zrna obilovin, jejich výrobky a vedlejší výrobky, ryby a ostatní mořští živočichové, vitamin E, vitamin C, selen,Deklarované jakostní znaky:

Vlhkost 10 %
Dusíkaté látky 140 g/kg
Vláknina 5 g/kg
Tuk 15 g/kg
Popel 30 g/kg
Vitamín E 2 500 mg/kg
Vitamín C 6 000 mg/kg
Selen 2,5 mg/kgZpůsob skladování:

Skladovat při teplotě do 25° CDůležité upozornění:

Krmivo obsahuje krmné suroviny z ryb, resp. jiných mořských živočichů a je zakázáno je zkrmovat přežvýkavcům!Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Roboran Chondro pro kočky

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?