Veterinární přípravky > Kloubní výživa > Pro psy > Roboran Chondro pro psy - Gel

Roboran Chondro pro psy - Gel


Skladem

Roboran Gel pro psy, speciální doplňkové krmivo pro psy s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce.

EAN: 8595113002918

Varianty

227 Kč
410 Kč
2 306 Kč
Běžná cena (s DPH):283 Kč
Ušetřite:56 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):197,4 Kč
Naše cena (s DPH):227 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Roboran Chondro pro psy - Gel

hmotnost včetně obalu0,5 kg

Roboran Chondro pro psy - GelRoboran Gel

Speciální doplňkové krmivo pro psy s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu. Použitím přírodní suroviny je dosaženo optimálního poměru chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu a 3-omega mastných kyselin. Znakem přípravku je lehký pach po rybách.Roboran Gel zajišťuje ochranu pohybového aparátu u intenzivně zatížených psů, u štěňat velkých plemen nebo u starých psů s pohybovými problémy. Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů. Použití: Používá se ke kompletním granulovaným krmivům i k tradiční vařené potravě. Odměřené množství se vmíchá do připraveného krmiva. V krmné dávce je nutné zajistit obsah všech živin a zvláště poměr vápníku a fosforu, který odpovídá plemeni, stáří a zatížení psa. Při léčebném použití lze po konzultaci s veterinárním lékařem dávku zdvojnásobit. Pro optimální účinek přípravku je nutné podávat ho minimálně po dobu 2 měsíců. U starých psů je třeba podávat Roboran Gel dlouhodobě. Po 2 měsících je vhodné přerušit podávání na dobu jednoho až několika týdnů podle stavu psa.


Indikace:

Přípravek je určen pro ochranu pohybového aparátu vysoce zatížených psů, u štěňat velkých psů a starší psy s pohybovými problémy.Způsob použití:

Podává se zamíchaný do mléka nebo malého množství krmiva, které pes v krátké době zkonzumuje.Dávkování:

5 g/10 kg živé hmotnosti

  • pes velký : 20 g pro psa /den
  • pes střední : 10 g pro psa /den
  • pes malý : 5 g pro psa /den


Způsob skladování:

V suchu při teplotě 15-25 °CPříbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Roboran Chondro pro psy - Gel

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?