Roboran H pro psy Barevné


Skladem

Roboran H, doplněk biologicky účinných látek pro psy. Vhodnou kombinací komponent je dosaženo výrazného zlepšení kvality a zbarvení srsti a zdravotního stavu kůže. Obsahuje chuťový doplněk, pro který jej psi rádi přijímají.

EAN: 8595113002215

Varianty

174 Kč
205 Kč
311 Kč
Běžná cena (s DPH):217 Kč
Ušetřite:43 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):151,3 Kč
Naše cena (s DPH):174 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Roboran H pro psy Barevné

Roboran H pro psy BarevnéRoboran H pro psy Barevné
hmotnost včetně obalu0,62 kg

Roboran H pro psy BarevnéRoboran H pro psy barevné

Přípravek je určen především psům, u kterých jsou žádány sytě pálené znaky nebo výrazné žluté či červené zbarvení srsti. Má výrazný vliv na zlepšení barvy, kvality (délka, struktura ) srsti a zdravotního stavu kůže.Preventivně se Roboran H doporučuje podávat v přípravě na náročnou výstavní sezónou a v období línání. Přípravek je taktéž indikován k prevenci a léčbě kožních poruch včetně ekzémů a při hojení drobných ran na kůži. Má výrazný pozitivní vliv na zdravotní stav kůže a následně na hustotu, lesk a výrazné zbarvení srsti. U barevných psů zvyšuje kontrast barev a zvýrazňuje pálené znaky a žluté či černé zbarvení srsti. Napomáhá rychlému dosažení a udržení výstavní kondice během celé sezóny.


Dávkování tablet:

1 tbl./10 kg živé hmotnosti

  • Pes velký : 4 tbl. /ks /den
  • Pes střední : 2 tbl./ks /den
  • Pes malý : 1 tbl./ks /den


Dávkování sypké formy:

  • Pes velký : 6 g /ks /den
  • Pes střední : 4 g /ks /den
  • Pes malý : 2 g /ks /den


Způsob skladování:

Skladujte v suchu při teplotě 15-25 °CPříbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Roboran H pro psy Barevné

Nový komentář

od: yttek, Reakce

Datum: 2015-04-22 13:39:20

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se může Roboran H kombinovat s Kelpou a může Roboran H vyvolávat častější stolici u psa?
Štěně teď má častěji stolici, dřív cca 3x denně, teď i 6xdenně a to i v noci.
Děkuji

od: irzi, Reakce

Datum: 2014-08-23 11:29:34

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Dobrý den,
máme rhodéského ridgebacka a potřebovali bychom docílit výraznějšího červeného zbarvení. Pomůže nám tento přípravek?
Děkuji za odpověď

od: Jaroslava, Reakce

Datum: 2013-03-15 13:22:18

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Dobry den,mam hnedou labradorku a ma na srsti nažloutle skvrny a řítkou srst v místech skvrn.Doporučíte mi Roboran? Dekuji.

od: Jana Volfová, Reakce

Datum: 2009-06-22 12:16:21

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Dobrý den, mám dotaz, vlastním žíhanou kanárskou dogu(žlutý podklad + černé pruhy)a potřebovala bych u ní zvýraznit černou masku, prosvítají ji žluté chlupy, což je špatně, stalo se to po přelínání a nevim, zda zakoupit roboran H pro barevné psy a nebo pro bílé a černé.Díky za odpověď. Volfová

od: Ivana Horníčková, Reakce

Datum: 2009-05-12 08:30:22

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Dobrý den. Mám Francouzského buldocka, má bílou srst a strasně poustí chloupky...Je alergicka, ale exemy a tak podobne uz jsme vylecili ruznymi mastickami, zustalo nam jen to pousteni chloupku (ale fakt extrem)! Chtela jsem se zeptat, jestli Roboran H na tenhle typ onemocneni(nebo jak to mam nazvat) zabere...?

od: Petra Knihová, veterinární péče, Reakce

Datum: 2009-05-21 22:13:47

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Dobrý den, Roboran není lék, který by měl vyléčit zdravotní problém. Na podporu růstu a kvality srtsti i na zmírnění jejího vypadávání je vhodný, a tak jej můžete vyzkoušet, velice vhodné by v tomto případě bylo i podávání přípravku Sangrim Champion. Pokud by podávání těchto přípravků nevedlo ke zlepšení, pak bych Vám doporučila důkladné veterinární vyšetření včetně vyšetření laboratorních, především na funkci štítné žlázy, a to obzvlášť tehdy, bude-li mít zvíře po těle holá místa.

od: M., Reakce

Datum: 2009-03-14 19:27:25

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Dobrý den, mám mopse u kterého bych potřebovala, aby mu více zčernalo okolí čumáku, objevují se mu totiž šediny, staří 1 rok a oba rodiče do 4 let šediny neměli. Nabízíte zde mnoho přípravků, proto bych byla ráda, zda byste mi nemohli poradit, který by byl nejvhodnější. Děkuji

od: Petra Knihová, veterinární péče, Reakce

Datum: 2009-03-16 16:28:48

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Dobrý den, problém, který Vás trápí, nevyřešíte žádným doplňkem stravy... Na tmavší čumák můžete použít mořskou řasu (Biopolym, Algolith či mořskou řasu Canina), na podporu barvy srsti třeba právě Roboran, ale šediny pejskovi nezmizí. Stejně jako šediny u člověka neodstraníte doplňkem stravy, ani u pejska tomu není jinak.

od: M., Reakce

Datum: 2009-03-17 08:10:45

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Moc děkuji za odpověď. Tohle asi klasické šedinky nebudou, protože po měsíčním podávání přípravku na srst ungiotin mitte se to mírně zlepšilo a u mopsíků jsou právě i výjimky, kde je potřeba na dosažení správného zčernání tlaminy použít nějaký doplněk, který by tomu napomohl.

od: Petra Knihová, veterinární péče, Reakce

Datum: 2009-03-17 09:31:42

Název příspěvku: Roboran H pro psy

Pokud Vám zabral přípravek Ungiotin mite a šedé chloupky zmizely (či alespoň ustoupily), pak nemohlo jít o klasické šediny, na ty by opravdu Ungiotin fungovat nemohl. Doporučila bych Vám tedy podávat Ungiotin i nadále, je to výborný doplněk pro zlepšení kondice kůže a srsti. Můžete také vyzkoušet již zmiňovanou mořskou řasu, asi bych Vám doporučila Biopolym, a možná byste mohla zkusit podávat lososový olej Kronch, který má velmi pozitivní účinky nejen na srst a pigmentaci.

Ověřený zákazník Heureka.cz, 6. 9. 2012, 11:36

Možná jsem to používal v nevhodnou dobu a možná i krátce.

  • Dobře se aplikuje.
  • Čekal jsem lepší výsledky.

Celkové Hodnocení 3.0


Proč nakupovat u nás?