Výživa > Mléka, kaše > mléka > Royal Canin mléko krmné Babycat Milk

Royal Canin mléko krmné Babycat Milk


Skladem

Kompletní náhražka mateřského mléka pro koťata od narození do odstavu (0-2 měsíce)

Výrobce: Royal Canin

EAN: 3182550703659

Varianty

491 Kč
Běžná cena (s DPH):558 Kč
Ušetřite:67 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):427 Kč
Naše cena (s DPH):491 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Royal Canin mléko krmné Babycat Milk

hmotnost včetně obalu12,2 kg

Royal Canin mléko krmné Babycat MilkPrvní fáze růstu: od narození do odstavu
  • osiřelá koťata
  • nedostatečná laktace kočky
  • příliš početný vrh


Harmonický růst - Babycat milk je mléko svým složením velmi podobné mléku kočky a tak umožňuje postupný, harmonický růst koťat. Obsahuje vysokou hladinu energie a proteinů.


Spolehlivé trávení - Babycat milk obsahuje pečlivě vybrané vysoce stravitelné proteiny a obsah laktózy je velmi podobný mateřskému mléku. Tento přípravek je zvláště vhodný pro trávicí systém koťat, protože se v něm nevyskytuje škrob (koťata nevylučují dostatek amylázy, aby mohly škrob trávit). Přídavek frukto-oligosacharidů (FOS) navíc pomáhá udržovat správnou rovnováhu střevní mikroflóry.


Instantní mléko - Vzhledem k výjimečné receptuře se Babycat milk rozpouští okamžitě a kompletně, bez tvorby usazenin, a proto vzniká homogenní tekutina.


Obohaceno o DHA - DHA je co do množství nejdůležitější polynenasycená mastná kyselina pro mozkovou tkáň a sítnici savců. Po narození má mozek kotěte oproti dospělému mozku jen pětinovou velikost (dospělé velikosti dosáhne za 3 měsíce)
Nervový systém koťat se po narození dále vyvíjí. DHA obsažená přirozeně v mateřském mléce pomáhá při rozvoji kognitivních funkcí a proto i Babycat milk je obohacen o přídavek této látky.


Obsah balení:

  • 3× 100 g sáčků
  • 1× lahvička na krmení opatřena objemovými údaji, snadné naplnění a čištění a neobsahuje BPA (Bisfenol A)
  • 3× dudlík v různých velikostech
  • 1× odměrka (1 lžíce na 20 ml vody)
  • 1× návod na použití


Složení:

Mléčné proteiny, mléčné tuky, rostlinné oleje (včetně oleje s vysokým obsahem kyseliny arachidonové), syrovátkový protein, rybí tuk (zdroj DHA), minerální látky, frukto-oligosacharidy.Doplňkové látky (v 1 kg):

Nutriční doplňkové látky: vitamin A 25 000 m.j., vitamin D3 1 500 m.j., E1 (železo) 100 mg, E2 (jód) 4 mg, E4 (měď) 15 mg, E5 (mangan) 80 mg, E6 (zinek) 230 mg, E8 (selen) 0,43 mg, Taurin 2,5 g. Antioxidanty.Analytické složky:

Protein 34 %, obsah tuku 39 %, hrubý popel 6 %, DHA 1 g/kg.Dávkování:

Smíchejte 10 ml mléčného prášku s 20 ml balené vody s nízkým obsahem minerálů o teplotě 70 °C a podávejte vlažné dle pokynů uvedených na materiálu přiloženém k výrobku.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Royal Canin mléko krmné Babycat Milk

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?