Výživa > Klinické diety pro psy > Royal Canin > Royal canin VD Canine Urinary U/C Low Purine

Royal canin VD Canine Urinary U/C Low Purine


Skladem

Urinary U/C - kompletní dietní krmivo pro psy, které díky nízkému obsahu proteinů a purinů, nižšímu obsahu sirných aminokyselin a použití pouze vysoce kvalitních proteinů, jakož i látky alkalizující moč napomáhá omezovat tvorbu urátových

Výrobce: Royal Canin

EAN: 3182550748322

Varianty

1 542 Kč
2 895 Kč
Běžná cena (s DPH):1 606 Kč
Ušetřite:64 Kč (4%)
Naše cena (bez DPH):1 340,9 Kč
Naše cena (s DPH):1 542 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Royal canin VD Canine Urinary U/C Low Purine

Royal canin VD Canine Urinary U/C Low Purine
hmotnost včetně obalu14,25 kg

Royal canin VD Canine Urinary U/C Low Purine


URINARY U/C je kompletním dietním krmivem pro psy, které díky nízkému obsahu proteinů a purinů, nižšímu obsahu sirných aminokyselin a použití pouze vysoce kvalitních proteinů, jakož i látky alkalizující moč napomáhá omezovat tvorbu urátových a cystinových kamenů v moči.


Délka podávání:

Délka podávání závisí na příčině onemocnění. V případě urátových urolitů by se měla dieta podávat alespoň 6 měsíců. V případě ireverzibilní poruchy metabolismu kyseliny močové je možné tuto dietu krmit celoživotně. V případě cystinových urolitů se může dieta Urinary U/C Low Purine předepsat na 1 rok jako prvoliniová léčba. Předtím, než se podávání diety prodlouží, je potřeba provést klinické přešetření pacienta.Charakteristika:

Urater Control - Omezení tvorby urátových kamenů

Nízký obsah proteinů s purinem (např. pšeničná mouka a vejce) v kombinaci s vytvářením alkalické moči vede k omezení rizika tvorby urátových kamenů.

Omezení tvorby cystinových kamenů - Kombinace středního množství proteinu vysoké kvality a snížených hladin sodíku přispívá k omezení tvorby cystinových kamenů.

Posílení kožní bariéry - Vysoké hladiny biotinu, nyacinu a kyseliny pantotenové v kombinaci s komplexem zinku a kyseliny linoleové omezuje transepidermální ztráty vody zlepšuje funkci kůže jako bariéry.

Zmírnění příznaků stárnutí - Synergistický antioxidační komplex (vitamin E, C, taurin, lutein) pomáhá udržovat nepoškozenou DNA, stimuluje dobrý stav imunitního systému a neutralizuje volné radikály, jejichž negativní vliv se zvyšuje s věkem.SLOŽENÍ:

Rýže, kukuřičná moučka, pšeničná mouka, sušená vaječná hmota, živočišné tuky, pšeničný gluten (L.I.P. proteiny vybrané pro svou velmi vysokou vstřebtalnost), minerální látky, kukuřičný gluten, rostlinná vláknina, rybí tuk, sójový olej, fruktooligosacharidy (FOS), olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Royal canin VD Canine Urinary U/C Low Purine

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?