Výživa > Klinické diety pro psy > Royal Canin > Royal Canin VD Dog Anallergenic

Royal Canin VD Dog Anallergenic


Skladem

ANALLERGENIC je kompletním dietním krmivem pro psy, které omezuje intolerance určitých komponentů a živin.

Výrobce: Royal Canin

EAN: 3182550801003

Varianty

391 Kč
792 Kč
1 959 Kč
Běžná cena (s DPH):900 Kč
Ušetřite:108 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):688,7 Kč
Naše cena (s DPH):792 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Royal Canin VD Dog Anallergenic

Royal Canin VD Dog Anallergenic
hmotnost včetně obalu1,6 kg

Royal Canin VD Dog Anallergenic


ANALLERGENIC je kompletním dietním krmivem pro psy, které omezuje intolerance určitých komponentů a živin. Vybrané vysoce hydrolyzované zdroje bílkovin; vybrané purifikované zdroje sacharidů.


Indikace

  • Eliminační dieta
  • Potravní alergie
  • Potravní intolerance
  • Idiopatické střevní záněty (IBD)


Kontraindikace

  • Březost
  • Laktace
  • Růst

ANALLERGENIC podávejte po dobu 3 až 8 týdnů. Pokud příznaky intolerance zmizí, může se krmivo používat neomezeně.Proteiny v dietě Anallergenic® jsou rozštěpené na aminokyseliny nebo na jejich krátké řetězce nazývané oligopeptidy.
Tyto molekuly jsou příliš malé na to, aby vyvolaly alergickou reakci na potravu, dokážou se však vstřebat jako klasické proteiny.

Nejen proteiny a všechny živiny, ale i každý krok a aspekt výroby je pod přísným dohledem, aby zaručili co nejbezpečnější výrobek bez alergenů.

Patentovaný komplex vitamínů skupiny B a aminokyselin podporuje obranné funkce kůže a pomáhá bránit průniku bakterií a alergenů.

Patentovaný komplex antioxidantů pomáhá předcházet poškození kožních buněk volnými radikály a zlepšuje přirozenou obranyschopnost.Složení

Kukuřičný škrob, hydrolyzát peří s nízkou molekulární hmotností (zdroj L-aminokyselin a oligopeptidů), kokosový olej, sojový olej, minerální látky, rostlinná vláknina, dužina čekanky, fruktooligosacharidy (FOS), rybí olej, mono- a diglyceridy mastných kyselin esterifikované kyselinou citronovou, živočišný tuk, extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Royal Canin VD Dog Anallergenic

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?