Výživa > Klinické diety pro psy > Royal Canin > Royal canin VD Dog Gastrointestinal Puppy

Royal canin VD Dog Gastrointestinal Puppy


Skladem

Royal Canin VD Canine Gastro Intestinal: Gastrointestinální onemocnění.

Výrobce: Royal Canin

Varianty

51 Kč
238 Kč
514 Kč
Běžná cena (s DPH):58 Kč
Ušetřite:7 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):44,3 Kč
Naše cena (s DPH):51 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Royal canin VD Dog Gastrointestinal Puppy

Royal canin VD Dog Gastrointestinal Puppy
hmotnost včetně obalu0,21 kg

Royal canin VD Dog Gastrointestinal Puppykompletní dietní krmivo pro štěňata, které snižuje riziko akutních střevních resorpčních onemocnění a podporuje nutriční obnovu a regeneraci. Vysoce stravitelné složení. Zvýšené množství elektrolytů a esenciálních živin. Vysoký energetický obsah.


Indikace:

 • Chronický a akutní průjem
 • Malabsorbce
 • Maldigesce
 • Rekonvalescence
 • Kolitida
 • Feny od 6. do 9. měsíce březosti
 • Kojící feny
 • Bakterialní proliferace


Kontraindikace:

 • Hyperlipidémie
 • Pankreatitida
 • Lymfangiektázie - exudativní enteropatie
 • Všechny patologické stavy, u nichž je indikována dieta s nízkým obsahem tuku


Délka podávání:

V případě akutního onemocnění vyžaduje regenerace střevních klků nutriční léčbu trvající alespoň tři týdny. K optimalizaci trávicích funkcí by se doporučená denní dávka měla rozdělit na několik menších porcí.Charakteristika:

DIGESTIVE SECURITY - Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P. proteinů), prebiotik (fruktooligosacharidů a manno-oligosacharidů), řepných řízků, rýže a rybího oleje k zajištění maximální snášenlivosti.

HIGH ENERGY - Vysoký obsah energie odpovídá energetickým požadavkům rostoucích štěňat a umožňuje podávat menší porce krmiva. Trávicí trakt tak není přetěžován.

EASY REHYDRATION - Štěňata trpící na zažívací potíže mohou být velmi oslabena a mít snížený apetit. Tyto granule jsou vyrobeny tak (velikost, povrch a tvar), aby se snadno rehydratovaly a štěňata je tak lépe přijímala.

OPTIMAL GROWTH - Svým složením, velikostí a tvarem tyto granule splňují nutriční potřeby rostoucích štěňat.SLOŽENÍ GRANULÁT

rýže, dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, kukuřice, dehydratované vepřové proteiny, pšeničný gluten*, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, minerální látky, sušená vaječná hmota, sojový olej, rybí tuk, kvasnice, slupky a semena Psyllia, frukto-oligosacharidy, hydrolyzát droždí (zdroj manno-oligosacharidů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).DOPLŇKOVÉ LÁTKY (v 1 kg):

Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 11400 mj., Vitamín D3: 1000 mj., E1 (Železo): 43 mg, E2 (Jód): 3,3 mg, E4 (Měď): 10 mg, E5 (Mangan): 56 mg, E6 (Zinek): 183 mg, E8 (Selen): 0,08 mg - Konzervanty - Antioxidanty.ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Protein: 29% - Obsah tuku: 22% - Hrubý popel: 8,2% - Hrubá vláknina: 1,2% - V 1 kg: Sodík (Na): 4 g - Draslík (K): 8 g - Omega-3 mastné kyseliny: 7,4 g - Omega-6 mastné kyseliny: 42,1 g - Metabolizovatelná energie: 4230 kcal.

L.I.P.: vysoce stravitelné bílkoviny.ROYAL CANIN® GASTROINTESTINAL PUPPY MOUSSE

velmi měkká pěna je kompletní dietní krmivo pro štěňata s recepturou pro zlepšení akutních střevních resorpčních onemocnění a podporu nutriční obnovy a rekonvalescence.Vysoce stravitelné látky.Zvýšená hladina elektrolytů a vysoká koncentrace esenciálních živin.Vysoká energetická hodnota.DOPORUČUJEME:

Před použitím se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.GASTROINTESTINAL PUPPY velmi měkká pěna podávejte po dobu 1 až 2 týdnů během období akutního průjmu a následné rekonvalescence dokud není dosaženo úplného uzdravení.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Royal canin VD Dog Gastrointestinal Puppy

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 4. 5. 2012, 9:51

  Celkové Hodnocení 4.5


  Proč nakupovat u nás?