Chovatelské potřeby > Kosmetika, úprava srsti > šampóny > Šampon Bea Farao s Bambuckým máslem

Šampon Bea Farao s Bambuckým máslem


Skladem

Bea Farao, luxusní krémový šampon k regeneraci kůže a srstis bambuckým máslem.

Výrobce: BEA natur s.r.o.

EAN: 8594042362377

Varianty

129 Kč
165 Kč
Běžná cena (s DPH):147 Kč
Ušetřite:18 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):106,6 Kč
Naše cena (s DPH):129 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Šampon Bea Farao s Bambuckým máslem

hmotnost včetně obalu0,26 kg

Šampon Bea Farao s Bambuckým máslem

Bea Farao - luxusní krémový šampon k regeneraci kůže a srsti. Důležitou složkou u tohoto výrobku je tzv. Bambucké máslo ( shea butter, karité).
Bambucké máslo – vzniká z výtažků velikých hnědých ořechů afrického stromu Shea tree, máslovníku, rostoucího v oblasti Ghany, Mali, Burkiny Faso a Nigérie. Po sběru se ořechy opékají, rozbíjejí a vaří, až za několik hodin vznikne čistý extrakt bambuckého másla. Je to surovina produkovaná již po staletí, známá svými příznivými účinky na pokožku. Obsahuje vitamíny A, E a F často používané v kosmetice jako pěstící a zkrášlující složky.
Pro zvýšené účinky je šampon obohacen o přírodní hedvábí, sojový olej a vitamíny B5 a E a kondicionér pro snadnou údržbu. Doporučujeme používat pro pravidelné ošetřování suché a lámavé srsti bez lesku. Je vhodný k regeneraci i pro citlivou kůži. Možno používat také jako prevenci před vysušováním zdravé srsti všech typů.Návod k použití:

Před použitím může být zředěn s vodou v poměru 1 : 4. Do namočené srsti naneste potřebné množství šampónu, důkladně vetřete do srsti a vytvořte pěnu. Srst opláchněte vodou. Postup ještě jednou zopakujte.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Šampon Bea Farao s Bambuckým máslem

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?