Chovatelské potřeby > Kosmetika, úprava srsti > šampóny > Šampon Bea Herba bylinkový pro psy a kočky

Šampon Bea Herba bylinkový pro psy a kočky


Skladem

Jemný bylinkový šampon pro psy a kočky s přírodními výtažky z léčivých rostlin, s vitamínem B5 a speciálním kondicionérem, pH neutral. Preventivně zabraňuje kožním problémům a napomáhá léčbě lehčích kožních onemocnění. Určen i pro velmi citlivou pokožku.

Výrobce: BEA natur s.r.o.

EAN: 8594042361097

Varianty

115 Kč
Běžná cena (s DPH):131 Kč
Ušetřite:16 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):95 Kč
Naše cena (s DPH):115 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Šampon Bea Herba bylinkový pro psy a kočky

hmotnost včetně obalu0.26 kg

Šampon Bea Herba bylinkový pro psy a kočky

Bea Herba je jemný bylinkový šampon pro psy a kočky, obsahuje přírodní výtažky z léčivých rostlin – heřmánku pravého (Chamomilla Recutita), měsíčku lékařského (Calendula Officinalis), oleje z levandule (Lavandula Angustifolia) a je obohacen o vitamín B5 a speciální kondicioner. Parfemace šamponu je dána pouze silicemi z bylin. Obsahuje přetučňující přísady zabraňující nadměrnému vysušování pokožky a dává jí přirozenou vlhkost a chrání ji před poškozením. Šampon preventivně zabraňuje kožním problémům zvířete a napomáhá k léčbám lehčích kožních onemocnění, je určen též pro velmi citlivou pokožku, která je náchylná na různé alergie. Bezpečný i pro štěňata a koťata. Vytváří bohatou pěnu, která se snadno splachuje. Je pH neutrální, vhodný pro všechna plemena psů a koček včetně srsti koček perských.
Šampon možno ředit v poměru 1:2 až 1:4Návod k použití:
Do namočené srsti naneste přiměřené množství šamponu a rozpěňte. Doporučujeme nechat chvíli působit a následně řádně spláchnout vodou. Při silně znečistěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Šampon Bea Herba bylinkový pro psy a kočky

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 1. 3. 2012, 13:21

Plně odpovídá uvedeným skutečnostem

    Celkové Hodnocení 5.0


    Proč nakupovat u nás?