Chovatelské potřeby > Kosmetika, úprava srsti > šampóny > Šampon Bea Salon jablečný pro psy

Šampon Bea Salon jablečný pro psy


Skladem

Jemný šampon s jablečnou vůní pro běžnou údržbu srsti psů, vhodný i pro štěňata. Nedráždí sliznice, nevysušuje, nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu psí pokožky, pH neutral. Usnadňuje rozčesávání a zabraňuje jejímu dalšímu zacuchávání.

Výrobce: BEA natur s.r.o.

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Šampon Bea Salon jablečný pro psy

hmotnost včetně obalu0.6 kg

Šampon Bea Salon jablečný pro psy

Salonní šampon pro psy - jemný veterinární šampon pro běžnou údržbu srsti psů a štěňat dodávaný ve dvou parfemacích - jablečné a kokosové.
Dokonale rozpouští všechny nečistoty, nedráždí sliznice, nevysušuje a nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu psí pokožky, svou jemností je vhodný i pro štěňata. Má pH neutrální vyhovující charakteru pokožky psů – jeho součástí jsou složky usnadňující rozčesávání, které také zabraňují jejímu dalšímu zacuchávání. Po použití srst získá pružnost, měkkost a lesk. Je určen i pro časté mytí, tzn. vždy, když je srst znečištěná. Doporučujeme ředit v poměru 1:4. Pro profesionální chovatele a vystavovatele je určen k používání vždy mezi výstavami. Doporučen také jako základní šampon pro psí salony.Návod k použití:
Do namočené srsti naneste přiměřené množství šamponu a rozpěňte. Řádně spláchněte vodou. Při silně znečistěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Šampon Bea Salon jablečný pro psy

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?