Šampon Bea Terier č.4


Skladem

Bea Terier, šampon, který zachovává hrubou strukturu srsti, výborně čistí, nevysušuje, nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu kůže.

Výrobce: BEA natur s.r.o.

EAN: 8594042361981

Varianty

234 Kč
Běžná cena (s DPH):267 Kč
Ušetřite:33 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):193,4 Kč
Naše cena (s DPH):234 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Šampon Bea Terier č.4

hmotnost včetně obalu0,3 kg

Šampon Bea Terier č.4

Terier šampon - výborně čistí, nevysušuje, nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu kůže. Zachovává hrubou strukturu srsti. Zabraňuje měknutí srsti a dává jí pevnost a objem. Obsahuje extrakt z heřmánku, levandulový olej a tea tree olej. Neobsahuje alkohol ani silikon. Určen pro teriéry a plemena s hrubou a tvrdou srstí. Terier šampon je možno použít i u jiných plemen se srstí nevyzrálou a měkkou, pokud ji potřebujeme zpevnit a dát jí objem (např. pudl, bišonek, pekinéz atd.)Návod k použití:

Před použitím může být zředěn s vodou v poměru 1:6. Do namočené srsti naneste potřebné množství šampónu, důkladně vetřete do srsti a vytvořte pěnu. Srst opláchněte vodou. Postup ještě jednou zopakujte. Potom použijte kondicionér nebo balzám podle typu srsti dle návodu. Pro teriéry a plemena s podsadou doporučujeme Luxusní Proteinový balzám (č.20) nebo proteinový kondicionér (č.10). Před vstupem do výstavního kruhu doporučujeme aplikovat některý z kondicionérů ve spreji pro finální úpravu dle typu srsti.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Šampon Bea Terier č.4

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?