Chovatelské potřeby > Kosmetika, úprava srsti > šampóny > Šampon Bea Vybělovací č.5

Šampon Bea Vybělovací č.5


Skladem

Bea Vybělovací je určen pro všechny typy srsti psů a koček v barvě bílé a pro světlé odstíny srsti. Zesvětluje, vyběluje, rozjasňuje, dává srsti objem.

Výrobce: BEA natur s.r.o.

EAN: 8594042362025

Varianty

214 Kč
359 Kč
Běžná cena (s DPH):245 Kč
Ušetřite:31 Kč (13%)
Naše cena (bez DPH):176,9 Kč
Naše cena (s DPH):214 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Šampon Bea Vybělovací č.5

Šampon Bea Vybělovací č.5
hmotnost včetně obalu0,55 kg

Šampon Bea Vybělovací č.5Bea vybělovací šampon - určen pro všechny typy srsti psů a koček v barvě bílé a pro světlé odstíny srsti. Zesvětluje, vyběluje, rozjasňuje, dává srsti objem. Obsahuje glycerín, panthenol, kondicionér a speciální složky pro vybělení srsti. Nedráždí, nevysušuje, má ideálně vyvážené pH. Neobsahuje alkohol, silikon ani peroxid.


Návod k použití:

Před použitím může být zředěn s vodou v poměru 1:6. Do namočené srsti naneste potřebné množství šampónu, důkladně vetřete do srsti, vytvořte pěnu, nechejte asi 3-5 minut působit a následně důkladně opláchněte vodou. V případě nutnosti postup zopakujte. U zažloutlé srsti, kterou chceme vybělit, doporučujeme prodloužit dobu působení až na 10 minut. V případě, že je srst hodně zažloutlá, je vhodné srst ošetřit tímto šamponem v týdenních intervalech - tj. 3 týdny před výstavou, 2 týdny před výstavou a den před výstavou. Na velmi znečištěná a zažloutlá místa použijte šampon nezředěný (nohy, vousy). Vždy potom použijte kondicionér podle typu srsti. Srst vysušte vysoušečem a upravte jako obvykle.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Šampon Bea Vybělovací č.5

Nový komentář

Světluli, 8. 7. 2011, 9:37

bělí velice dobře cenově dostupný produkt doporucuji všem co mají bílé pejsky

  • opravdu vybělil bílé plemeno po každém jiném šamponu je srst nažloutlá

Celkové Hodnocení 4.5


Proč nakupovat u nás?