Výživa > Klinické diety pro psy > Specific > Specific CCD Struvite Management

Specific CCD Struvite Management


Skladem

Kompletní dietní krmivo pro psy určené k rozpouštění a omezení výskytu struvitových močových kamenů. Dále při špatné kondici kůže a srsti.

Výrobce: VetXX, Dánsko

EAN: 5701170110111

Varianty

532 Kč
2 115 Kč
Běžná cena (s DPH):636 Kč
Ušetřite:104 Kč (16%)
Naše cena (bez DPH):462,6 Kč
Naše cena (s DPH):532 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Specific CCD Struvite Management

Specific CCD Struvite Management
hmotnost včetně obalu2,15 kg

Specific CCD Struvite ManagementIndikace

Redukce vzniku struvitových močových kamenů u dospělých psů.Kontraindikace

  • Kalcium oxalátová, amonium urátová nebo cystinová urolitiáza.
  • Současné podávání acidifikátorů moče.
  • Metabolická acidóza.
  • Psi s hyperlipidémií nebo pankreatitidou.
  • Štěňata, březí a kojící feny.


Vlastnosti a charakteristika krmivaRozpouštění a redukce návratu struvitů

Dieta má snížený obsah hořčíku a fosforu (hlavní komponenty struvitových krystalů) pro rozpouštění a redukci vzniku struvitových krystalů a kamenů.Kontrola pH moči

Kyselé pH moči pod 6,4 rozpouští struvitové krystaly a minimalizuje možnost vzniku nových struvitových krystalů.Vysoká stravitelnost

Vysoce kvalitní a vysoce stravitelné složky krmiva zajišťují maximální využití živin a menší objem výkalů.Podpora kloubů, kůže a srsti

* EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají udržovat zdravé klouby, kůži a srst.Doplňující informace

  • Zvýšený obsah sodíku v dietě podpoří vyšší příjem tekutin psem. Tímto způsobem je snižována koncentrace minerálních látek v moči a zvyšována frekvence močení.
  • Při rozdělení celkové denní krmné dávky SPECIFIC™ CCD Struvite Management na 3 – 4 porce za den je minimalizována možnost postprandiálního zvýšení pH moči.
  • Struvitová urolitiáza je často spojena s infekcemi močového apa­rátu. Pokud bude infekce močových cest přítomna, SPECIFIC™ CCD Struvite Management bude účinný pouze tehdy, jestliže bude tato infekce močového aparátu léčena.
  • Struvitová urolitiáza je pouze jedním z typů urolitiáz vyskytují­cích se u psů. Přesná identifikace jednotlivých typů urolitiázy je primárním předpokladem pro zavedení dietologických opat­ření, protože každý typ urolitiázy vyžaduje rozdílný dietologic­ký postup. (hledejte v sekci SPECIFIC -Technické informace-Management urolitiázy)


Složení

Kukuřičný škrob, pšenice, kukuřičná bílkovina, vepřový tuk, kukuřice, sušené vejce, minerální látky, bílá rybí moučka, hydrolyzovaná živočišná bílkovina, bramborová bílkovina, antarktický krill, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), prášková celulóza, kvasnice, methionin, rybí olej, psyllium, extrakt z rozmarýnu. Přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.Obsah živin
Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Specific CCD Struvite Management

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?