Výživa > Klinické diety pro psy > Specific > Specific CDD HY Food Allergy Management pes

Specific CDD HY Food Allergy Management pes


Skladem

SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management je kompletní vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím su­rovin (založená na rýži a hydrolyzované lososí bílkovině), která splňuje nutriční požadavky štěňat i dospělých psů s po­travní alergií.

EAN: 5701170110319

Varianty

585 Kč
1 976 Kč
Běžná cena (s DPH):692 Kč
Ušetřite:107 Kč (15%)
Naše cena (bez DPH):508,7 Kč
Naše cena (s DPH):585 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Specific CDD HY Food Allergy Management pes

Specific CDD HY Food Allergy Management pesSpecific CDD HY Food Allergy Management pesSpecific CDD HY Food Allergy Management pes
hmotnost včetně obalu12,2 kg

Specific CDD HY Food Allergy Management pesNOVÝ psí SPECIFIC®

Krmiva Specific v současné době prochází změnami a nyní budou k dispozici v nových obalech a gramážích.


Indikace

 • Nežádoucí reakce na krmivo (potravní alergie a/nebo intolerance) způsobující kožní a/nebo trávicí potíže.
 • Potravní eliminační test.
 • Trávicí problémy např. průjem, zvracení, plynatost, vyvolané malabsorpcí, maldigescí, exokrinní pankreatickou insuficienci (EPI) a aktuní gastroenteritidou.
 • Syndrom zánětlivého onemocnění střev (IBD).


Vlastnosti a charakteristika krmiva

 • Hydrolyzovaná bílkovina z lososa s molekulární hmotností pod 10.000 Daltonů je vysoce stravitelná a málo alergenní.
 • Rýže je málo alergenní a dobře stravitelná, proto je ideální složkou hypoalergenních diet. Navíc neobsahuje gluten (lepek), takže je tolerována i psy s glutenovou alergií/intolerancí.
 • Díky velmi kvalitním a vysoce stravitelným živinám jsou pamlsky zvláště vhodné pro psy s průjmem z tenkého střeva.
 • Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu tvořící gel, která na svoji hmotu dokáže absorbovat několikanásobně větší množství tekutiny. Psyllium je známo svým příznivým vlivem na regulaci aktivity trávicího traktu.
 • Zvýšené hladiny vitamínů A, E a B komplex, zinku a selenu pro podporu zdravé kůže a srsti a zvýšené množství vitaminů, minerálů a elektrolytů pro podporu psů s gastrointestinální problémy.


Doplňující informace

 • SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management je kompletní vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím su­rovin (založená na rýži a hydrolyzované lososí bílkovině), která splňuje nutriční požadavky štěňat i dospělých psů s po­travní alergií.
 • Pro potlačení příznaků potravní alergie je nezbytné, aby pes nedostával jinou potravu, než hypoalergenní dietu. Pokud chce majitel svého psa s potravní alergií odměnit pamlskem, měl by použít SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats. Tyto pamlsky obsahují stejné suroviny jako dieta SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management. U psů, kteří tuto dietu tolerují, mohou být proto pamlsky bez obav použity.
 • Osvědčeným postupem při diagnostice potravních alergií je domácí eliminační dieta, následovaná provokačními testy jed­notlivých surovin. Pokud není použití domácí eliminační diety z praktických důvodů proveditelné, lze místo ní použít dietu SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management.
 • Vysoká kvalita a stravitelnost použitých surovin a zvýšená hla­dina elektrolytů umožňuje použít dietu také u pacientů s trávi­cími problémy, jako jsou poruchy střevní absorpce, maldigesce a/nebo nedostatečnost pankreasu.
 • U psů s trávicími problémy se doporučuje rozdělit celou denní dávku SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management na 3-5 za den.
 • Exokrinní pankreatická insuficience je typická výrazně sní­ženou produkcí pankreatických trávicích enzymů. SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management je snadno stravitelná a proto je pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí ideální volbou. I přesto se však doporučuje podávat krmivo spolu s pre­paráty pankreatických enzymů.


Složení

Rýže, rýžová bílkovina, vepřový tuk, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, minerální látky, hydrolyzovaná bílkovina (pod 10 000 Daltonů), sušená celulóza, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), rybí olej, psyllium, extrakt z rozmarýnu. Přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT a a propyl-galát.


Neobsahuje syntetická barviva ani zchutňovadla.


Obsah živin:
Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Specific CDD HY Food Allergy Management pes

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?