Výživa > Klinické diety pro psy > Specific > Specific CED Endocrine Support

Specific CED Endocrine Support


Skladem

Kompletní, vyvážená dieta s velmi mírnou energetickou hustotou pro podporu optimálního managementu hmotnosti psa, endokrinní poruchy, diabetes mellitus, zácpa, kolitida

Výrobce: VetXX, Dánsko

EAN: 5701170320978

Varianty

451 Kč
1 399 Kč
2 516 Kč
Běžná cena (s DPH):533 Kč
Ušetřite:82 Kč (15%)
Naše cena (bez DPH):392,2 Kč
Naše cena (s DPH):451 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Specific CED Endocrine Support

Specific CED Endocrine SupportSpecific CED Endocrine SupportSpecific CED Endocrine Support
hmotnost včetně obalu6,5 kg

Specific CED Endocrine SupportNOVÝ psí SPECIFIC®

Krmiva Specific v současné době prochází změnami a nyní budou k dispozici v nových obalech a gramážích.


Indikace

 • Diabetes mellitus
 • Hyperlipidémie
 • Nutriční podpora komplikací (špatná kontrola glukózy, hyperlipidémie, hypertenze, špatná kondice srsti, rekurentní infekce a nadváha) spojených s endokrinními poruchami jako je diabetes mellitus, hypotyreóza nebo hyperadrenokorticismus (Cushingův syndrom)
 • Zácpa, kolitida ovlivnitelná vlákninou


Kontraindikace

 • Mladá, rychle rostoucí štěňata
 • Březí a kojící feny


Vlastnosti a charakteristika krmiva

Cukrovka ( diabetes mellitus )

Cereálie se sníženým glykemickým indexem (celá pšenice a oves) a vysoká hladina vlákniny, která zabezpečí pozvolné uvolnění glukózy z diety a tedy snížení postprandiální hyperglykémie u diabetických pacientů.Podpora imunity, regulace krevních tuků

Unikátně vysoký obsah omega-3-mastných kyselin EPA a DHA z rybího oleje a omega-6 mastné kyseliny GLA z brutnákového oleje. Je prokázáno, že vysoký příjem omega-3 mastných kyselin snižuje hladinu lipidů v krvi při hyperlipidémii a napomáhá snižovat hypertenzi a zvýšenou citlivost na inzulín. Tyto mastné kyseliny ovlivňují také imunitní odpověď a produkci eikosanoidů. Produkcí méně zánětlivých eikosanoidů mohou tlumit hyperreaktivní zánětlivé reakce.Podpora imunity

Obsah beta-1,3/1,6-glukanů z kvasnic a zvýšená hladina zinku, selenu a omega-3 mastných kyselin podporují imunitní systém. Beta-glukany se mohou vázat na makrofágy a ovlivňovat tak imunitní systém. Výsledkem tohoto působení je posílená antimikrobiální aktivita, celulární odpověď a protizánětlivé působení.Energie, vyvážené minerály

Kompletní, vyvážená dieta s velmi mírnou energetickou hustotou pro podporu optimálního managementu hmotnosti psa. Kontrolovaná hladina minerálů jako je fosfor a sodík snižuje přetěžování ledvin a působí preventivně v případě možného rozvoje hypofunkce ledvin starších psů.Podpora kloubů, kůže a srsti

EPA a DHA z rybího oleje podporují zdravou kůži a srst a zdravé klouby.Doplňující informace

 • Endokrinní poruchy pozorujeme typicky u psů ve středním věku či starších psů. SPECIFIC CED Endocrine Support je vyrobena tak, aby splňovala výživové požadavky psů právě těchto kategorií. Mírně snížený obsah fosforu a sodíku podporuje správné fungování ledvin a přídavek taurinu a L-karnitinu dobrou funkci srdce.
 • Zvýšený obsah rozpustné a nerozpustné vlákniny činí z diety SPECIFIC CED Endocrine Support dietu vhodnou pro léčbu kolitidy reagující na podání vlákniny, rozsáhlého střevního průjmu, poruch střevní motility a zácpy.
 • Dieta obsahuje lusky psyllia, rozpustnou bobtnající vlákninu, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství vody a má známý příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu.
 • Kůže má aktivní metabolismus a vysokou potřebu různých důležitých živin. Zvýšený obsah vitamínů A, E, B komplexu a zinku a selenu podporuje zdravou kůži a srst.
 • Podle většiny doporučení týkajících se managementu cukrovky psů, je doporučeno, aby byla denní dávka krmiva rozdělena do dvou jídel. Načasování jídel je určováno aktivitou inzulinu individuálně u každého pacienta.
 • V případě, že majitel chce svého psa s diabetem nějak odměňovat, je doporučeno jako pamlsek používat SPECIFIC CT-H Healthy Treats.
 • SPECIFIC CED Endocrine Support je baleno ve speciální dusíkové atmosféře tak, aby byl zachován jedinečný obsah EPA, DHA a GLA.


Složení

Pšenice, kukuřičný protein, oves, prášková celulóza, bramborový protein, rybí olej, hydrolyzovaný vepřový protein, řepná dužnina, minerály, vejce, vitamíny a stopové prvky, rybí maso, živočišný tuk, slunečnicový olej, lusky psylia, brutnákový olej, kvasnice (zdroj ß-1,3/1,6 glukanů), taurin, L-karnitin.Antioxidanty: aditiva schválená EC: BHT, BHA, propyl galát a askorbyl palmitát. Neobsahuje žádná umělá barviva a zchutňovadla.Obsah živin:
Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Specific CED Endocrine Support

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?