Výživa > Klinické diety pro psy > Specific > Specific CKD Heart & Kidney Support

Specific CKD Heart & Kidney Support


Skladem

Kompletní dietní krmivo pro psy trpící chronickou renální insuficiencí, srdeční a jaterní nedostatečností nebo urátovou, oxalátovou a cystinovou urolitiázou.

Výrobce: VetXX, Dánsko

EAN: 5701170111019

Varianty

532 Kč
2 230 Kč
Běžná cena (s DPH):637 Kč
Ušetřite:105 Kč (16%)
Naše cena (bez DPH):462,6 Kč
Naše cena (s DPH):532 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Specific CKD Heart & Kidney Support

Specific CKD Heart & Kidney Support
hmotnost včetně obalu2 kg

Specific CKD Heart & Kidney SupportIndikace

 • Srdeční selhání, hypertenze, edém.
 • Chronické selhání ledvin.
 • Selhání jater (mimo pacientů s cholestázou).
 • Urátová, oxalátová nebo cystinová urolitiáza.


Kontraindikace

 • Štěňata, březí a kojící feny.
 • Psi s relativně vysokými nároky na obsah proteinů.
 • Pacienti s cholestázou – v těchto případech je vhodné použít krmivo s redukovaným množstvím tuku (např. SPECIFIC™ Weight reduction nebo krmiva z řady Senior).
 • Psi se struvitovou urolitiázou.
 • Psi s hyperlipidémii nebo pankreatitidou.


Vlastnosti a charakteristika krmivaPodpora srdce a ledvin

SPECIFIC™ CKD heart & Kidney Support má jedinečně vysoký obsah omega-3 mastných kyselin EPA a DHA původem z rybího oleje. u psů se srdečním onemocněním může EPA přispět k udržení svalové hmoty, chuti k jídlu, normálnímu srdečnímu rytmu, krevnímu tlaku a k normální agregaci krevních destiček. u psů se selháním ledvin pomáhají omega-3 mastné kyseliny zpomalovat jeho progresi.Při městnavých srdečních chorobách dochází následkem sníženého srdečního výdeje k zadržování tekutin a sodíku v organismu. Snížený obsah sodíku v dietě pomáhá přerušit začarovaný kruh zadržování tekutin. Tato vlastnost je žádoucí u pacientů s onemocněním ledvin, jater i srdce


Podpora ledvin

Snížením obsahu fosforu v dietě se snižuje hyperfosfatémie a tím i progrese ledvinové nedostatečnosti.Podpora jater a ledvin

Snížený obsah bílkovin, které jsou vysoké kvality a indukují alkalické pH, snižuje azotémii u psů se selháním ledvin. u psů se selháním jater snižuje tato dieta pravděpodobnost vzniku hyperamonémie a jaterní encefalopatie. Vysoká kvalita bílkovin je zárukou toho, že pes bude mít během podávání diety k dispozici dostatečné množství esenciálních aminokyselinPodpora zdravého močového traktu

Snížený obsah bílkovin v dietě snižuje výskyt oxalátů, cystinů a urátů v moči. Spolu s alkalickým pH moči je tak zabráněno precipitaci kalciumoxalátových, urátových a cystinových krystalů a to napomáhá k udržení zdravého močného traktu. Přidaný citrát draselný napomáhá udržet kalcium oxaláty roztoku.Doplňující informace

 • Do diety byl přidán L-karnitin a taurin, které podporují funkci srdečního svalu.
 • Dieta má vysoký obsah vitamínů rozpustných ve vodě a draslíku pro kompenzaci ztrát při použití diuretik u pacientů s onemocněním srdce.
 • SPECIFIC™ heart & Kidney Support CKD obsahuje zeolit, kte­rý má schopnost vázat amoniak. Tím snižuje u psů se selháním ledvin urémii a u psů se selháním jater hyperamonémii.
 • Zinek je kofaktorem enzymatické konverze amoniaku na močo­vinu a může snižovat katabolismus svalových bílkovin. Zvýšený obsah zinku v dietě SPECIFIC™ heart & Kidney Support CKD přispívá ke snižování hyperamonémie u pacientů se selháním jater.
 • V dietě SPECIFIC™ CKD heart & Kidney Support je reduko­ván obsah mědi. Důvodem je snížená exkrece mědi, kterou mohou trpět pacienti s onemocněním jater.
 • Výjimečně dobrá chutnost SPECIFIC™ CKD heart & Kidney Support zvyšuje naději, že i při slabém apetitu budou splněny nutriční požadavky zvířete.
 • SPECIFIC™ CKD heart & Kidney Support je balený v dusí­kové atmosféře, která chrání mimořádně vysoké hladiny EPA a DHA z rybího oleje v produktu.


Složení

Rýže, pšenice, kukuřice, rybí olej, vepřový tuk, sušené vejce, antarktický krill, minerální látky (včetně citrátu draselného a zeolitu), hydrolyzovaná živočišná bílkovina, bramborová bílkovina, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), bílá rybí moučka, kvasnice, prášková celulóza, taurin, methionin, L-karnitin, extrakt z rozmarýnu.
Obsahuje přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.Obsah živin
Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Specific CKD Heart & Kidney Support

Nový komentář

od: Eva, Reakce

Datum: 2010-06-14 21:18:16

Název příspěvku: Specific CKD Kidney Support

Dobrý den,chtěla jsem se zaptat,jestli je možné sehnat-obdržet vzorek krmiva SPECIFIC CKD KIDNEY SUPPORT RENIL.Fenka Jorkšírského teriéra mi před měsícem onemocněla chronickou renální insuficienci,selhání ledvin.Nevím,jestli toto krmivo bude žrát,tak nechci kupovat 2,5 kg.Potom bych chtěla poradit,jak vyvolat chuť k pití,existují nějaké přípravky do vody? Děkuji

Ověřený zákazník Heureka.cz, 19. 8. 2016, 20:24

Plni co ma

 • Chutna Minimalni odpad

Celkové Hodnocení 5.0

Ověřený zákazník Heureka.cz, 15. 12. 2015, 12:55

  Celkové Hodnocení 5.0


  Proč nakupovat u nás?