Výživa > Krmivo pro psy > Specific > Specific CPD-XL Puppy Large+Giant Breed

Specific CPD-XL Puppy Large+Giant Breed


Skladem

Kompletní vyvážené krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen, která jsou náchylná k růstovým problémům kostry a zároveň mají dispozice ke vzniku nadváhy až obezity.

Výrobce: VetXX, Dánsko

EAN: 5701170111613

Varianty

766 Kč
1 660 Kč
Běžná cena (s DPH):956 Kč
Ušetřite:190 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):666,1 Kč
Naše cena (s DPH):766 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Specific CPD-XL Puppy Large+Giant Breed

Specific CPD-XL Puppy Large+Giant Breed
hmotnost včetně obalu4,2 kg

Specific CPD-XL Puppy Large+Giant BreedDoporučení

 • Štěňata velkých a obřích plemen psů.


Kontraindikace

 • SPECIFIC™ CPD-XL Puppy large & Giant Breed není vhod­ným krmivem pro březí a kojící feny, protože má nižší energetic­ký obsah a nižší obsah vápníku, než SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed a SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed. Pro březí a kojící feny velkých a obřích plemen je proto doporučeno krmivo SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed.
 • Pro štěňata s výrazně nižším příjmem energie, než který je uve­den v tabulce, je doporučeno krmivo SPECIFICTM CPD-M Puppy Medium Breed.


Vlastnosti a charakteristika krmivaPodpora růstu a skeletu

Vyvážená energetická hodnota a obsah bílkovin, vitamínů a minerálních látek odpovídá potřebám rostoucích štěňat velkých a obřích plemen. Obsah EPA a DHA v kombinaci s přiměřeným obsahem energie a vápníku má příznivý vliv na vývoj zdravých kloubů a kostry a snižuje riziko růstových problémů nebo nadváhy.DHA z ryb

DHA je nenasycená omega-3 mastná kyselina, která podporuje vývoj mozku a zraku.Podpora kloubů, kůže a srsti

EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kloubů, kůže a srsti.Podpora imunity

Obsahuje beta-1,3/1,6 – glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.Podpora funkce střeva

Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství vody a má známý příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu. V receptuře tohoto krmiva jsou použity vysoce stravitelné složky, které jsou speciálně vybrány tak, aby vyhovovaly citlivému zažívacímu traktu velkých a obrovských plemen psů.Doplňující informace

 • Přiměřený obsah energie a doplněk L-karnitinu napomáhá snadnému udržování ideální tělesné hmotnosti a růstových proporcí štěněte.
 • Toto krmivo je velmi vhodné pro štěňata velkých a obřích ple­men. SPECIFIC™ CPD-XL Puppy large & Giant Breed je možné podávat od doby odstavu (5.-6. týden života) do dosa­žení 80% tělesné hmotnosti dospělého jedince. Poté je vhodné postupně přejít na krmivo SPECIFIC™ CXD-XL Adult large & Giant Breed/CXW Adult All Breeds.
 • Velikost granulí je přizpůsobena velikosti štěňat velkých a ob­řích plemen tak, aby bylo stimulováno žvýkání, prodloužila se doba příjmu krmiva a předešlo se hltání potravy.
 • Je velmi důležité pravidelně monitorovat růst štěňat, aby se předešlo překrmování.


Složení

Pšenice, kukuřičná bílkovina, bílá rybí moučka, řepná dřeň, vepřový tuk, hydrolyzovaná živočišná bílkovina, minerální látky, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), sušené vejce, rybí olej, lyzin, psyllium, methionin, threonin, tryptofan, taurin, extrakt z rozmarýnu. Přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.Obsah živin
Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Specific CPD-XL Puppy Large+Giant Breed

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 14. 6. 2019, 13:54

 • stále stejná kvalita, jsme na krmivu od narození - 1,5 roku

Celkové Hodnocení 5.0

Ověřený zákazník Heureka.cz, 7. 4. 2019, 13:39

Ideální pro velká plemena psů, pomůže zabránit vzniku problémů s klouby do budoucna.

  Celkové Hodnocení 5.0

  Ověřený zákazník Heureka.cz, 10. 1. 2012, 20:39

   Celkové Hodnocení 3.5


   Proč nakupovat u nás?