Výživa > Klinické diety pro kočky > Specific > Specific FDD HY Food Allergy Management

Specific FDD HY Food Allergy Management


Skladem

SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management je kompletní, vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím su­rovin (založená na rýži a hydrolyzované lososí bílkovině), která splňuje nutriční požadavky koťat i dospělých koček s po­travní alergií.

EAN: 05701170210217

Varianty

145 Kč
664 Kč
Běžná cena (s DPH):173 Kč
Ušetřite:28 Kč (16%)
Naše cena (bez DPH):126,1 Kč
Naše cena (s DPH):145 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Specific FDD HY Food Allergy Management

Specific FDD HY Food Allergy Management
hmotnost včetně obalu0,5 kg

Specific FDD HY Food Allergy ManagementIndikace

 • Nežádoucí reakce na krmivo (potravní alergie a/nebo intolerance) způsobující kožní a/nebo trávicí potíže.
 • Potravní eliminační test.
 • Trávicí problémy např. průjem, zvracení a plynatost, vyvolané malabsorpcí, maldigescí, exokrinní pankreatickou insuficiencí (EPI) a akutní gastroenteritidou.
 • Syndrom zánětlivého onemocnění střev (IBD).


Vlastnosti a charakteristika krmivaHydrolyzovaná bílkovina z lososa

Hydrolyzovaná bílkovina z masa lososa s molekulární hmotností pod 10.000 Daltonů je vysoce stravitelná a málo alergenní.Rýže ( bez lepku )

Rýže je málo alergenní a dobře stravitelná, proto je ideální složkou hypoalergenních diet. Navíc neobsahuje gluten (lepek), takže je tolerována i kočkami s glutenovou alergií/intolerancí.Vysoká stravitelnost

Díky velmi kvalitním a vysoce stravitelným živinám je dieta zvláště vhodná pro pacienty s průjmem z tenkého střeva.Podpora zdravého močového traktu

pH moči pod 6.4 příznivě ovlivňuje zdravotní stav močového aparátu.Vitamíny a minerály

Zvýšené hladiny vitamínů A, E a B komplex, zinku a selenu pro podporu zdravé kůže a srsti a zvýšené množství vitaminů, minerálů a elektrolytů pro podporu psů s gastrointestinální problémy.Doplňující informace

 • SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management je kompletní, vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím su­rovin (založená na rýži a hydrolyzované lososí bílkovině), která splňuje nutriční požadavky koťat i dospělých koček s po­travní alergií.
 • Pro potlačení příznaků potravní alergie je nezbytné, aby kočka nedostávala jinou potravu než hypoalergenní dietu.
 • Osvědčeným postupem při diagnostice potravních alergií je domácí eliminační dieta následovaná provokačními testy jed­notlivých surovin. Pokud není použití domácí eliminační diety z praktických důvodů proveditelné, lze místo ní použít dietu SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management.
 • Vysoká kvalita a stravitelnost použitých surovin a zvýšená hla­dina elektrolytů umožňuje použít dietu také u pacientů s trávi­cími problémy, jako jsou poruchy střevní absorpce, maldigesce a/nebo nedostatečnost pankreasu.
 • U koček s trávicími problémy se doporučuje rozdělit celou denní dávku SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management na 3-5 porcí za den.
 • Exokrinní pankreatická insuficience je typická výrazně sní­ženou produkcí pankreatických trávicích enzymů. SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management je snadno stravitelná a proto je pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí ideální volbou. I přesto se však doporučuje použít také preparáty s pan­kreatickými enzymy.
 • Slupky psyllia obsahují rozpustnou vlákninu tvořící gel, která na svoji hmotnost dokáže absorbovat několikanásobně větší množství tekutiny. Psyllium má příznivý vliv na regulaci aktivity trávicího traktu.


Složení

Rýže, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, rýžový protein, vepřový tuk, minerální látky, prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky, psyllium, slunečnicový olej, taurin.
Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT.
Neobsahuje syntetická barviva ani zchutňovadla.Obsah živin
Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Specific FDD HY Food Allergy Management

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?