Výživa > Krmivo pro kočky > Specific > Specific FGD Senior

Specific FGD Senior


Skladem

Specific FGD Geriatril je kompletní krmivo pro staré a stárnoucí kočky ve věku od 8 let.

Výrobce: VetXX, Dánsko

EAN: 0571170210330

Varianty

122 Kč
507 Kč
Běžná cena (s DPH):632 Kč
Ušetřite:125 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):440,9 Kč
Naše cena (s DPH):507 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Specific FGD Senior

Specific FGD Senior
hmotnost včetně obalu2,1 kg

Specific FGD SeniorDoporučení

  • Kompletní krmivo pro zdravé kočky starší 8 let.
  • SPECIFIC™ FGD Senior nutričně podporuje zdraví starších koček.


Kontraindikace

Koťata, březí a kojící kočky.Vlastnosti a charakteristika krmivaPodpora ledvin

Krmivo díky kontrolovanému obsahu bílkovin, fosforu a sodíku výrazně snižuje zatížení ledvin a podporuje jejich funkce u starších koček. bílkoviny vysoké biologické hodnoty jsou pro kočku zdrojem dostatečného množství esenciálních aminokyselin.Podpora zdravé kůže, srsti a kloubů

EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže, srsti a kloubů u starších koček. Zvýšený obsah EPA a DHA může mít také příznivý účinek např. na renální funkce, krevní tlak a hladinu tuků v krvi.Podpora zdravého močového traktu

Mírně snížená hladina bílkovin a sodíku, zvýšená hladina citrátu draselného a ph okolo 6,6 působí preventivně proti vzniku kalciumoxalátových krystalů a podporuje zdravý močový trakt. Nízké hodnoty RSS (Relativní Super Saturace) moči pro struvity a kalcium oxaláty zajistí tzv. „podsycení“ a nízkou metastabilní saturaci, respektive minimalizují riziko tvoření nových struvitových a kalcium oxalátových krystalů v moči.Kontrola tvorby trichobezoárů

Zvýšený obsah vlákniny podporuje vylučování spolknutých chlupů trusem a snižuje tvorbu trichobezoárů.Kontrola zápachu

Extrakt z juky snižuje tvorbu zapáchajících plynů a zápach stolice.Doplňující informace

  • Vyvážený poměr vysoce stravitelných živin zcela pokrývá potřeby zdravé starší kočky.
  • Vysoce kvalitní a vysoce stravitelné bílkoviny, tuk a sacha­ridy zajišťují optimální využití živin z potravy a tím menší objem výkalů.
  • SPECIFIC™ FGD Senior obsahuje vyšší hladinu vitamínu A a E, které podporují antioxidační procesy a vychytávají volné radikály.
  • Krmivo obsahuje frukto-oligosacharidy (FOS) a řepnou dřeň, což je fermentující vláknina, která stimuluje růst žádoucí střevní mikroflóry a má příznivý vliv na zdravotní stav trávicího traktu.
  • Taurin je důležitou látkou nepostradatelnou v celé řadě meta­bolických procesů. Podílí se na správné funkci myokardu, proto má zvýšená hladina taurinu a L-karnitinu u starších koček příznivý vliv na srdeční činnost.
  • Zvýšený obsah vitamínů skupiny B a draslíku v krmivu SPECIFIC™ FGD Senior dostačuje pro doplňování těchto živin, které se ztrácejí ledvinami při používání diuretik.


Složení

Kukuřičný škrob, rýže, kukuřičný protein, živočišný tuk, bramborový protein, bílá rybí moučka, pšenice, prášková celulóza, vejce, rybí olej, minerální látky, frukto-oligosacharidy, vitamíny a stopové prvky, chlorid amonný, řepná dřeň, hydrolyzovaný rybí protein, taurin, methionin, extrakt z juky, L-karnitin.
Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT, propyl-galát.
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.Obsah živin
Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Specific FGD Senior

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?