Hlodavci, fretky, ostatní > Veterinární diety > Veterinární diety Supreme > Supreme Science Recovery Plus rehydratační výživa

Supreme Science Recovery Plus rehydratační výživa


Dostupnost: externí sklad

Vylepšené tekuté krmivo pro zotavující se drobné býložravce

Výrobce: SUPREME Petfoods Ltd.

Varianty

799 Kč

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci

Supreme Science Recovery Plus rehydratační výživa

hmotnost včetně obalu0,35 kg

Supreme Science Recovery Plus rehydratační výživaSupreme Science RecoveryPlus je rehydratační krmivo pro krmení stříkačkou, vyvinuto pro krmení nemocných nebo zotavujících se malých býložravců.


U malých býložravců, zejména králíků, se mohou rozvinout problémy s příjmem krmiva, které vyžadují podávání krmiva stříkačkou. Králíci tráví převážně v zadním úseku střev a pokud přestanou přijímat krmivo, pohyb střev se zpomalí. Při nechutenství dochází k narušení střevní mikroflóry a tak dochází k pomnožení škodlivých bakterií. Toto může být napraveno jedině příjmem potravy, rehydratací a rekolonizací prospěšných bakterií.


RecoveryPlus je nutričně kompletní pro králíky a díky přidanému vitamínu C také pro morčata a osmáky, kterým není potřeba podávat další nutriční doplňky, avšak doporučuje se při krmení nemocných nebo zotavujících se zvířat podávat i suché krmivo.


RecoveryPlus je jedinečná receptura, která po smíchání s vodou poskytuje tekutou stravu s vysokým obsahem vlákniny a energie a pomáhá stabilizovat střevní flóru. Krmivo je sestaveno z různých surovin tak, aby podporovalo střevní činnost, stabilizaci prospěšných střevních bakterií a imunitní systém. RecoveryPlus má vysoký obsah bílkovin, vlákniny, vitaminů, probiotik a bylin, které jsou nezbytné během kritického období a napomáhají upravit trávení. Je směsí ingrediencí s dlouhými kousky vlákniny, umožňující snadnou průchodnost trávicím systémem. Povzbuzuje pohyb střev a napomáhá rehydrataci. Podporuje chuť k jídlu využitím stravitelných a chutných ingrediencí. Doporučuje se k RecoveryPlus postupně přidávat suché krmivo Supreme Selective.


Návod na krmení:

RecoveryPlus je vhodný pro krmení králíků, morčat, želv, činčil, leguánů a ostatních malých býložravců. Denní dávka pro průměrného dospělého králíka (cca 2,5 kg) je 1 sáček (20g) RecoveryPlus smíchaných s 90ml teplé vody na kilogram hmotnosti zvířete. Každý sáček (20g) přípravku poskytuje dostatečné množství potravy na jednu až dvě krmné dávky v závislosti na velikosti a příjmu zvířete. Krmte po celý den v malých dávkách a pravidelných intervalech. Denní příjem by měl být snížen, pokud současně podáváte krmivo Supreme Science Selective.Složení:

seno z bojínku lučního, vojtěšková moučka, sušený bílkovinný výtažek z vojtěšky, kasein, sušený hrách, fruktooligosacharidy, pražené sójové boby, olej z lněného semínka, sušená řepná dužina, hydrogenfosforečnan vápenatý, semínka z ostropestřce mariánského, sušená třapatka nachová, sušená třezalka, sušený heřmánek, sůl, anýzový a fenyklový olejAnalytické složky:

hrubý protein 18,5%, hrubá vláknina 24,5%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubý popel 10%, vápník 1,2%, fosfor 0,6%, sodík 0,3%Vitamíny / kg: vitamín A 23000 m.j., vitamín C 1200mg, vitamín D3 1400 m.j., vitamín E 80mg


Stabilizátory střevní flóry: Saccharomyces cerevisce (NCYC Sc 47) 3x109 CFU/kg


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Supreme Science Recovery Plus rehydratační výživa

Nový komentář

Jitka Řeháková, 16. 2. 2013, 9:51

Jsem velmi spokojena, doporučuji při potížích.

  • dokrmování čínčily po korekci zubů je složitá záležitost. Díky tomuto produktu se mi činčilák rychle chytnul, byla přiložena i velká stříkačka na krmení, kterou mohu používat aniž bych ho násilně nutila. Bere si sám, dobrovolně a rád přes mříž.

Celkové Hodnocení 5.0


Proč nakupovat u nás?