Hlodavci, fretky, ostatní > Veterinární diety > Veterinární diety Supreme > Supreme Science Recovery rehydratační výživa

Supreme Science Recovery rehydratační výživa


Dostupnost: externí sklad

Supreme Science Recovery je rehydratační krmivo pro krmení stříkačkou, vyvinuto pro krmení nemocných nebo zotavujících se malých býložravců.

Výrobce: SUPREME Petfoods Ltd.

EAN: 730582100828

Varianty

599 Kč
Běžná cena (s DPH):681 Kč
Ušetřite:82 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):520,9 Kč
Naše cena (s DPH):599 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Supreme Science Recovery rehydratační výživa

hmotnost včetně obalu0,6 kg

Supreme Science Recovery rehydratační výživaU malých býložravců, zejména králíků, se mohou rozvinout problémy s příjmem krmiva, které vyžadují podávání krmiva stříkačkou. Králíci tráví převážně v zadním úseku střev a pokud přestanou přijímat krmivo, pohyb střev se zpomalí. Při nechutenství dochází k narušení střevní mikroflóry a tak dochází k pomnožení škodlivých bakterií. Toto může být napraveno jedině příjmem potravy, rehydratací a rekolonizací prospěšných bakterií.


Recovery je nutričně kompletní pro králíky, kterým není potřeba podávat další nutriční doplňky, avšak doporučuje se při krmení nemocných nebo zotavujících se zvířat podávat i suché krmivo. Morčata mají zvýšené požadavky na vitamin C, proto je nutné jejich potravu doplnit o vitamin C.


Recovery je jedinečná receptura, která po smíchání s vodou poskytuje tekutou stravu s vysokým obsahem vlákniny a pomáhá stabilizovat střevní flóru. Krmivo je sestaveno z různých surovin tak, aby podporovalo střevní činnost, stabilizaci prospěšných střevních bakterií a imunitní systém. Má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a vitaminů, které jsou nezbytné během kritického období. Je směsí ingrediencí jemně rozemletých na prášek, umožňující snadnou průchodnost trávicím systémem. Povzbuzuje pohyb střev a napomáhá rehydrataci. Podporuje chuť k jídlu využitím stravitelných a chutných ingrediencí. Doporučuje se k Recovery postupně přidávat suché krmivo Supreme Selective.


Návod na krmení:

Recovery je vhodný pro krmení králíků, morčat, želv, činčil, leguánů a ostatních malých býložravců. Denní dávka pro průměrného dospělého králíka (cca 2,5 kg) je jeden sáček (20g) Recovery smíchaný s 70ml teplé vody na kilogram hmotnosti zvířete. Každý jednotlivý sáček poskytuje dostatečné množství potravy na jednu až dvě krmné dávky v závislosti na velikosti a příjmu zvířete. Krmte po celý den v malých dávkách a pravidelných intervalech. Denní příjem by měl být snížen, pokud současně podáváte krmivo Supreme Science Selective.Složení:

vojtěšková moučka, ovesné otruby, pražené mleté sójové boby, pšeničné otruby, celulóza, fruktooligosacharidy (2,5%), pšeničná mouka, řepná dužina, sůl, olej z anýzu a pískavice.Analytické složky:

hrubý protein 17%, hrubá vláknina 19%, hrubé oleje a tuky 2%, hrubý popel 7%, vápník 0,8%, fosfor 0,4%, sodík 0,4%Vitamíny / kg: vitamín A 12000 m.j., vitamín C 10mg, vitamín D3 1500 m.j.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Supreme Science Recovery rehydratační výživa

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?