Hlodavci, fretky, ostatní > Kompletní krmiva > Versele Laga > Versele Laga Nature Cuni Junior pro králíky

Versele Laga Nature Cuni Junior pro králíky


Skladem

Kompletní krmivo Cuni Junior Nature je přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám mláďat králíků, a to především těch zakrslých. Podává se do 6 měsíců věku.

Výrobce: Versele-Laga n.v., Belgie

EAN: 5410340613542

Varianty

107 Kč
316 Kč
Běžná cena (s DPH):116 Kč
Ušetřite:9 Kč (8%)
Naše cena (bez DPH):93 Kč
Naše cena (s DPH):107 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Versele Laga Nature Cuni Junior pro králíky

hmotnost včetně obalu2,45 kg

Versele Laga Nature Cuni Junior pro králíkyKompletní krmivo Cuni Junior Nature je přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám mláďat králíků, a to především těch zakrslých. Podává se do 6 měsíců věku. Tato prémiová čistě přírodní směs dodává všechny nezbytné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny, které váš mazlíček potřebuje pro správný vývin v období růstu.


Cuni Junior Nature obsahuje extra porci vlákniny, bylinky, zeleninu, ovoce a navíc také zdraví prospěšná nutraceutika. Ta podporují správné zažívání, zdravý chrup, zářivou srst a pevné zdraví. Velká rozmanitost použitých surovin zaručuje výtečnou chuť a vynikající příjem.

Toto krmivo je zcela bez lisovaných pelet!Složení:

Vedlejší výrobky zeleninového původu, Zelenina, Obiloviny, Zeleninové bílkovinné extrakty, Semena, Ovoce, Minerály, Kvasnice, Výtažek z aksamitníku, Frukto-oligosacharidy, Řasy, Jukový extrakt, Bylinky, Mannan-oligosacharidy, Výtažek z hroznových jadérek.Analytické složky:

Hrubá bílkovina 16,50 %, Hrubé tuky 4 %, Hrubý popel 6 %, Hrubá vláknina 15 %, Vápník 0,70 %, Fosfor 0,50 %, Lysin 0,81 %, Methionin 0,29 %, Vitamin A 16.000 m.j./kg, Vitamin D3 1.500 m.j./kg, Vitamin E 40 mg/kg, Síran měďnatý(II) - měď 13 mg/kg.Dávkování:

V závislosti na velikosti a plemeni králíka doporučujeme podávat denně 50 až 80 g. Krmivo a pitnou vodu denně vyměňujte. Přidávejte také dostatek sena.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Versele Laga Nature Cuni Junior pro králíky

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?