Hlodavci, fretky, ostatní > Kompletní krmiva > Versele Laga > Versele Laga Nature Cuni pro králíky

Versele Laga Nature Cuni pro králíky


Skladem

Kompletní krmivo Cuni Nature je přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám králíků, a to především těch zakrslých.

Výrobce: Versele-Laga n.v., Belgie

EAN: 5410340613504

Varianty

101 Kč
300 Kč
905 Kč
Běžná cena (s DPH):110 Kč
Ušetřite:9 Kč (8%)
Naše cena (bez DPH):87,8 Kč
Naše cena (s DPH):101 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Versele Laga Nature Cuni pro králíky

hmotnost včetně obalu9,15 kg

Versele Laga Nature Cuni pro králíkyKompletní krmivo Cuni Nature je přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám králíků, a to především těch zakrslých. Tato prémiová čistě přírodní směs dodává všechny nezbytné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny, které váš mazlíček potřebuje ke spokojenému životu plnému vitality.


Cuni Nature obsahuje extra porci vlákniny, bylinky, zeleninu, ovoce a navíc také zdraví prospěšná nutraceutika. Ta podporují správné zažívání, zdravý chrup, zářivou srst a pevné zdraví. Velká rozmanitost použitých surovin zaručuje výtečnou chuť a vynikající příjem.


Toto krmivo je zcela bez lisovaných pelet!


Složení:

Vedlejší výrobky zeleninového původu, Obiloviny, Zelenina, Zeleninové bílkovinné extrakty, Semena, Ovoce, Minerály, Kvasnice Frukto-oligosacharidy, Výtažek z aksamitníku, Bylinky, Řasy, Jukový extrakt, Mannan-oligosacharidy, Výtažek z hroznových jadérek.Analytické složky:

Hrubá bílkovina 15,5 %, Hrubé tuky 4 %, Hrubý popel 6 %, Hrubá vláknina 15 %, Vápník 0,80 %, Fosfor 0,50 %, Methionin 0,23 %, Vitamin A 12.000 m.j./kg, Vitamin D3 1.500 m.j./kg, Vitamin E 40 mg/kg, Síran měďnatý(II) - měď 10 mg/kg.Dávkování:

V závislosti na velikosti, plemeni a věku králíka doporučujeme podávat denně 50 až 80 g. Krmivo a pitnou vodu denně vyměňujte. Přidávejte také dostatek sena.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Versele Laga Nature Cuni pro králíky

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?