Veterinární přípravky > Doplňky výživy > VETREGUL gel pro psy a kočky

VETREGUL gel pro psy a kočky


Skladem

Vet Regul gel, doplněk výživy pro psy a kočky ve formě gelu na bázi oligofruktosacharidů, extraktu z Yucca schidígera a maltózy k úpravě zažívání.

Výrobce: Farmadiet Group

EAN: 8594021590340

Varianty

562 Kč
Běžná cena (s DPH):702 Kč
Ušetřite:140 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):488,7 Kč
Naše cena (s DPH):562 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

VETREGUL gel pro psy a kočky

hmotnost včetně obalu0,07 kg

VETREGUL gel pro psy a kočkyNová moderní nutriční formule pro psy a kočky s lákavým aroma a chutí se snadným užíváním ve formě gelu.
Extrakt z Yuccy schidigery se zvýšeným obsahem saponinů a resveratrolu podporuje kontrolu patogenních částic svými prebiotickými účinky, je základem pro správnou střevní perilstatiku a zabezpečení adekvátního využití živin, normalizaci střevních funkcí a pomoc při zachování střevní celistvosti zvířete. Také pomáhá udržovat aktivitu proti napadením prvoky, zvláště využitím v boji proti Giardia a odstraňování zápachu z moči a výkalů psa a kočky.
Oligafruktóza působí na střevní flóru tím, že blokuje vznik patogenní flóry a podporuje množení střevní flóry. Navíc přítomnost sladu napomáhá eliminovat chomáče chlupů v zažívácím ústrojí.
  • působí prebioticky
  • reguluje střevní přenos (nadýmání, zácpa, průjmy)
  • eliminuje chomáče chlupů
  • odstraňuje zápach z výkalů a moči
  • urychlení eliminace rozkladu požitých exkrementů


Dávkování

Denní dávka na 10 kg hmotnosti zvířete, 75 mg oligofruktozy, 15,6 mg extraktu z Yuccy schidigery (50% saponinů) a 500 mg extraktu ze sladu.Návod k užití

Gel smíchejte s obvyklou stravou.
Balení obsahuje dávkovačUkládejte mimo dosah dětí.
Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, může docházet k diferencím v barvě i chuti, nicméně to nemá vliv na kvalitu produktu.


Přípravek Vet Regul nahrazuje dosavadní Yuccat pastu pro kočky a také Yuccan tablety pro psyPříbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k VETREGUL gel pro psy a kočky

Nový komentář

od: Sabina, Reakce

Datum: 2010-09-20 20:54:07

Název příspěvku: Vet Regul gel

Ano,vyzkoušela jsem ihned ,jakmile byl Yuccan nedostupný,Vet Regul Gel.Tento přípravek však vyjde mnohem drážepři denním podávání po delší čas.Yuccan jsem používala hlavně pro omezení Regulu říci nedá (to je má zkušenost,třeba máte jinou.Yuccanu je škoda !!!

Ověřený zákazník Heureka.cz, 19. 3. 2011, 8:25

    Celkové Hodnocení 3.5


    Proč nakupovat u nás?