Výživa > Pochoutky, pamlsky > Pro psy > VetriScience > VetriScience GlycoFlex III

VetriScience GlycoFlex III


Skladem
Novinka

Glyco-Flex® III – kloubní výživa pro psy. Žvýkací pamlsky pro psy podporující kluby.

EAN: 026664156969

Varianty

731 Kč
Běžná cena (s DPH):912 Kč
Ušetřite:181 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):604,1 Kč
Naše cena (s DPH):731 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

VetriScience GlycoFlex III

hmotnost včetně obalu0,5 kg

VetriScience GlycoFlex IIIProgram pro zdraví v jednotlivých fázích života.


GLYCO-FLEX® III Canine představuje III. etapu naší komplexní péče o psy, kteří potřebují maximální podporu kloubů.
Je také doporučeno veterináři pro geriatrická a pracovní plemena a dále také jako následná péče po ortopedických operacích. K dispozici jako žvýkací kousky s příchutí kuřecích jater.


Glyco-Flex obsahujeGlyco-Flex® III pro psy je komplexní přípravek obsahující celé mušle rodu Perna (novozélandská slávka zelenoústá – perna canaliculus), ve specialitě GlycOmega™ Perna, glukosamin, MSM, DMG a mangan.


GlycOmega™ Perna caniculus z Nového Zélandu

je z exkluzivního zdroje dostupného jen VetriSCIENCE®. Perna je jedlý druh měkkýšů, kteří byli lyofilizováni do koncentrovaného prášku. Ten poskytuje mnoho složek nezbytných pro udržení zdravé pojivové tkáně, stejně jako pro podporu buněčných procesů potřebných pro poraněné nebo stárnoucí klouby. Perna je bohatá na aminokyseliny, přírodní chelátové minerální látky, esenciální mastné kyseliny, glykosaminglykany (GAG) a vitamíny, které všechny pracují společně na podpoře kloubních struktur a jejich funkcí. GlycOmega™ Perna obsahuje všechny hlavní třídy GAG včetně chondroitin sulfátů a kyseliny hyaluronové, které se vyskytují v pojivové tkáni, jako jsou kloubní chrupavky, šlachy, vazy a synoviální tekutina. Perna v našich výrobcích je dlouhodobě testována a nákladově efektivně zpracovaná.Glukosamin HCL

podporuje tvorbu glukosaminglykanů uvnitř matrix chrupavky a synoviální tekutiny. Je klinicky prokázáno, že podporuje zdraví kloubů u psů. Se stárnutím psů dochází ke snižování produkce GAG což může vyústit k únavě kloubů, řídnutí synoviální tekutiny a porušení pojivové tkáně. Glukosamin také podporuje močový měchýř a zdraví močových cest tím, že zlepšuje integritu sliznic.MSM (methylsulfonylmethan)

je zdrojem organické síry. Podporuje strukturu kloubů a pojivové tkáně. Zvýšená dostupnost MSM je spojena s vyšším komfortem a pohyblivostí stejně jako s podporou produkce kolagenu. Zvýšený příjem MSM (podporuje kyčelní klouby, zdraví ostatních kloubů a pojivové tkáně) je spojen s větším pohodlím a pohyblivostí.DMG (N,N-Dimethylglycin HCL)

přirozeně se vyskytující derivát aminokyselin, který je přirozeně produkován v těle. Podporuje strukturu a funkci kloubů, působí jako silný antioxidant podporující zdraví kloubů a podporuje správné rozdělení živin doručených do kloubu. Může podporovat fyzické i duševní energetické hladiny a efektivní využití kyslíku ve tkáních. DMG působí jako antioxidant pro ochranu kloubů.Mangan

je nezbytný pro tvorbu kolagenu, glykosaminoglykanů a proteoglykanů, které všechny jsou potřebné na podporu integrity chrupavek. Nedostatek manganu může vést k neefektivní produkci v kloubech.Výtažek z hroznových jader, L-glutathion, selen a vitamíny C a E – antioxidanty, které pomáhají podporovat zdravé klouby


Výhody:

 • Americká firma VetriSCIENCE® strávila více než 20 let výzkumem receptury Glyko-Flex® III, aby sestavila tuto synergicky působící recepturu na podporu zdraví kloubů.
 • Výrobek Glyko-Flex® III, který obsahuje celé mušle Perna, poskytuje maximální podporu pro klouby a pojivové tkáně, pro jejich funkci a zdraví.
 • K dispozici pro psy ve formě vysoce chutných žvýkacích kousků s příchutí kuřecích jater.


Návod k použití žvýkacích pamlsků

Po počátečním období, může být počet měkkých žvýkacích kousků omezen na úroveň udržovací dávky. Pokud dáváte více než jeden žvýkací kousek denně, je vhodné dávku rozdělit na ráno a odpoledne.Dávkování na počátku (tj. 4–6 týdnů)

 • Do 13 kg 1 žvýkací pamlsek denně
 • 13 až 27 kg 2 žvýkací pamlsky denně
 • 27 až 45 kg 4 žvýkací pamlsky denně
 • nad 45 kg 5 žvýkacích pamlsků denně


Udržovací dávka
 • Do 13 kg 1 žvýkací pamlsek obden
 • 13 až 27 kg 1 žvýkací pamlsek denně
 • 27 až 45 kg 2 žvýkací pamlsky denně
 • nad 45 kg 3 žvýkací pamlsky denně


Pokud dává více než 1 žvýkací pamlsek denně, rozdělte denní dávku na dopoledne a odpoledne.


Jedno balení obsahuje 60 žvýkacích kousků.


GLYCO-FLEX III CANINE

Aktivní složky ve 2 žvýkacích pamlscích

Glucosamin HCI (krevety a krabi) 1000 mg
Methylsulfonylmetan (MSM) 1000 mg
Perna canaliculus (GlycOmegaTM značka zelené slávky pyskaté – Green Lipped Mussel) 600 mg
N, N-Dimethylglycin HCI (DMG) 100 mg
dl-alfa tokoferol acetát (vitamín E) 50 IU
Kyselina askorbová (vitamín C) 10 mg
Mangan (jako Mn proteinát) 10 mg
Extrakt ze semen hroznového vína 5 mg
L-Glutathion 2 mg
Selen (jako seleničitan sodný) 0,002 mgNeaktivní složky

Pivovarské kvasnice, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselina citronová, glycerin, směs tokoferolů, kyselina propionová, patentovaná směs (maltodextrin, alginát sodný a síran vápenatý), extrakt z rozmarýnu, oxid křemičitý, sojový lecitin, rostlinný olej, sušená syrovátka.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k VetriScience GlycoFlex III

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?