Veterinární přípravky > Zklidňující přípravky > VetriScience Pinchers - pamlsek na ukrývání léků

VetriScience Pinchers - pamlsek na ukrývání léků


Dostupnost: externí sklad
Novinka

Pamlsky s probiotiky na ukrývání podávaných léků při léčbě.

Objednací číslo: 108599

EAN: 026664013941

Běžná cena (s DPH):405 Kč
Ušetřite:80 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):268,6 Kč
Naše cena (s DPH):325 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

VetriScience Pinchers - pamlsek na ukrývání léků


VetriScience Pinchers - pamlsek na ukrývání lékůPodávání léků psům může být problematické a stresující. Ale nemusí tomu tak být.
VetriSCIENCE® Pinchers ™ jsou lahodné pamlsky na schovávání tablet, které usnadňují podávání léků vašemu psovi.


Běžné léky pro domácí mazlíčky mohou mít vedlejší účinky, které zpomalují zotavení vašeho psa. Pinchers ™ obsahují probiotika doporučená veterináři, která pomáhají trávicímu systému vyrovnat se s možnými vedlejšími účinky léčby. Při podávání zároveň s léky mohou probiotika pomoci vašemu psovi, aby se rychleji cítil lépe!


Snadné podávání a snadné přijímání ™

Pinchers ™ jsou navrženy tak, aby se daly snadno podávat a snadno přijímat. Unikátní polovlhký pamlsek ve tvaru trojúhelníku, do něhož se vejde většina tablet a tobolek bez nadměrného tvarování a nenechá vám mastné a lepkavé ruce.Pilchers ™ pamlsky na ukrývání tablet jsou nejen chutné, ale obsahují i organické arašídové máslo, které maskuje vůni a chuť medikamentů.
Pinchers ™ obsahují pouze 10 kalorií a jsou tak zdravou alternativou k většině lidských potravin do kterých se většinou tablety schovávají.


Pomozte svému psovi cítit se lépe rychleji

Léky mohou způsobit zpomalování funkcí trávicí soustavy psa a způsobit nežádoucí účinky, jako je průjem, zácpa a ospalost. Pinchers ™ zahrnují probiotický kmen Bacillus coagluans pro podporu normální doby zotavení podporováním zdraví trávicího a imunitního systému během celé léčby.Pinchers ™ jsou pamlsky na ukrývání tablet, které usnadňují podávání léků vašemu psovi. Přidaná probiotika podporují normální dobu zotavení podporováním zdravého trávicího a imunitního systému během léčby.


Probiotika podporují

  • Zdravý trávicí a imunitní systém
  • Užitečnou střevní mikroflóru
  • Pravidelné vyměšování živin


Návod k použití

Pinchers ™ jsou vhodné pro psy všech věkových skupin, plemen a velikostí.Analytické složení

Surový protein (min.) 2,60%
Hrubý tuk (min.) 6,58%
Surová vlákna (max.) 1,51%
Vlhkost (max.) 3,68%

  • Bacillus coagulans 5 625 000 CFU / gram

Obsah kalorií (vypočteno): 3217 kcal ME / kg; 10 kcal ME / léčitSložení

organický arašídový máslový prášek, arabská guma, ovesná mouka, maltodextrin, alginát sodný, síran vápenatý, pivovarské sušené droždí, glycerin, cizrna, jablka, melasa z černého semínka, řepkový olej, sójový lecitin, voda, sušená citrusová dřeň, kyselina sorbová (konzervant), sušený produkt fermentace Bacillus coagulans, kyselina propionová (konzervant), smíšené tokoferoly (konzervant), kyselina citronová, rozmarýnový extrakt, oxid křemičitý, rostlinný olej.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k VetriScience Pinchers - pamlsek na ukrývání léků

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?