Best for my Dog krmivo lisované za studena

Otázka

Dobrý den, jsem váš stálý a již dlouhodobý zákazník. Na svých webových stránkách uvádíte, že "V našem obchodě nabízíme pouze kvalitní a osvědčené krmivo pro psy …", a tak se chci zeptat na vámi nabízenou novinku – krmivo Best for my Dog lisované za stud

Odpověď

Dobrý den, na našich stránkách jste se správně dočetl, že "V našem obchodě nabízíme pouze kvalitní a osvědčené krmivo pro psy", čímž však není řečeno, že nabízíme naprosto všechna kvalitní a osvědčená krmiva, která jsou na trhu k dispozici. Neznamená to tedy, že žádná jiná krmiva by nemohla být kvalitní, my však nabízíme právě ta, která naleznete na našich stránkách. Jejich výběr je dán mimo jiné nabídkou našich dodavatelů, t.z. pokud některou značku žádný z našich dodavatelů nenabízí, nenabízíme ji ani my v našem obchodě.

Co se týče Vaší první otázky na krmivo Best for my Dog, "jak se může jednat o osvědčené krmivo", odpověď je jednoduchá. Toto krmivo nás zaujalo právě svou neobvyklou technologií výroby, a tak jsme je vyzkoušeli u našich vlastních psů. Tímto krmivem bylo krmeno několik chovných jedinců i jedinců mladých, kteří se aktivně zúčastňují výstav, a výsledek byl velice dobrý. Po přechodu na tuto značku z předchozích krmiv značek Arden Grange, Eukanuba apod. psům krmivo chutnalo, množství exkrementů bylo odpovídající, konzistence taktéž, srst zvířat i jejich kondice se nezměnila. Krmivo Best for my Dog se nám tedy osvědčilo u našich vlastních psů, a proto si je dovolujeme nabídnout a doporučit i našim zákazníkům.

© Petra Knihová