Kamenný
obchod

Sortiment pro malá i velká zvířata

Prodáváme veterinární přípravky, antiparazitika, veterinární klinické diety pro psy a kočky, doplňky výživy, krmiva, pochoutky a pamlsky pro psy a kočky. Na objednávku nabízíme i široký sortiment přípravků pro koně, doplňky výživy a pochoutky pro koně, chovatelské potřeby. Dále také krmiva, pochoutky a doplňky výživy pro hlodavce a fretky, i potřeby pro jejich chov, ať již jde o králíky, křečky, morčata či myši.

Kamenný obchod s veterinárními přípravky, doplňky výživy, krmivy a chovatelskými potřebami, je součástí veterinární ordinace.

Upozornění pro zákazníky

{

Rádi bychom Vás upozornili, že náš internetový obchod má jiné nákupní podmínky než náš kamenný obchod. Ceny zboží z našeho E-shopu platí výhradně pro jeho zákazníky, a proto chcete-li využívat výhodných cen našeho internetového obchodu, je třeba si zboží předem objednat, vyčkat oznámení o vyřízení objednávky a pak si můžete zboží přijít osobně vyzvednout.

Bez předchozího objednání si samozřejmě můžete v našem kamenném obchodě v Plzni nakoupit také, nenaleznete zde však veškerý sortiment nabízený na našem E-shopu a ceny jsou zde také odlišné.

- Veterinární péče

Kontakty pro kamenný obchod a ordinaci

Adresa

Pod Vrchem 942/51
312 00 Plzeň-Lobzy

Otevírací doba

Pondělí až pátek – 8:00 – 11:00 | 14:00 – 17:00
Sobota až neděle – zavřeno

Telefon

Prodejna a ordinace
+420 720 689 696

E-mail

Kamenný obchod – info

zůstaňte v kontaktu

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě