Dietní pamlsky

Otázka

Dobrý den, máme čtyřletou fenku zlatého retrievra. Je již třetím rokem po operaci portosystematického schuntu, střídáme jí dietní granule Royal Canin VD Renal RF14 a Royal Canin VD Hepatic HF16. Hledáme pro ní nějaké pamlsky, můžete nám něco doporučit? Po

Odpověď

Dobrý den, při nutnosti podávání dietního krmiva, resp. veterinárních klinických diet je možné doporučit jen pamlsky opět "dietní", v případě Vaší fenky obzvlášť. Mohu Vám tedy pro ni nabídnou pamlsky, které jsou určeny právě především k podpoře terapeutického efektu klinických diet. Jde o pochoutky značky Trovet:
Trovet pochoutka LCT, Trovet pochoutka MPT a Trovet pochoutka RRT, které naleznete v naší nabídce v rubrice Veterinární klinické diety pro psy – Trovet.

© Petra KnihováPozn.://
Pokud by však šlo pouze o dietní pamlsky ve smyslu redukční diety vedoucí ke snížení hmotnosti zdravého zvířete, pak mohu doporučit Eukanuba Dog Biscuit VD Restricted Calorie pro bezpečnou a efektivní redukci hmotnosti bez zvýšeného obsahu vlákniny v krmivu, či Specific CT-H Healthy Treats bag s nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem vlákniny.