FAQ Osobní odběr zboží

Otázka

dotaz: Je možné si zboží osobně vyzvednout? Eventuelně je-li možné přijít si zboží vybrat a přímo koupit.

Odpověď

Ano, osobní odběr zboží samozřejmě možný je, a to v naší kamenné prodejně v Plzni, na veterinární klinice MVDr. Svatoše, Pod vrchem 51, Plzeň – Lobzy, v ordinačních hodinách po-pá od 8.00 do 11.00 a od 14.00 do 17.00 – viz. Kontakt. Většinou ale není problém zastavit se pro zboží i přes poledne.

Rozhodnete-li se pro osobní odběr, nezapomeňte jej zvolit ve Vaší objednávce. V potvrzovacím emailu, který po odeslání objednávky obdržíte, si můžete Vaši objednávku zkontrolovat.
Zvolíte-li si k osobnímu odběru i způsob platby předem na náš účet, v potvrzovacím emailu Vám přijdou i veškeré potřebné údaje pro platbu předem (číslo účtu, variabilní symbol apod.).

Dále vždy vyčkejte oznámení o vyřízení Vaší objednávky. Ne všechno zboží je vždy skladem a mohlo by se stát, že byste vážili cestu zbytečně. Jakmile je Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, ihned Vás informujeme emailem.

O stavu Vaší objednávky se můžete přesvědčit přímo na našich stránkách, stačí se jen přihlásit pomocí Vašich registračních údajů: Vaší emailové adresy a hesla, které když zapomenete, můžeme Vám je kdykoliv zaslat emailem. Po přihlášení pak můžete sledovat veškeré Vaše dosavadní objednávky, v jakém stavu se nacházejí. Pokud se Vaše objednávka stále vyřizuje, je ve stavu "řeší se", při Vámi zvolené platbě předem se můžete podívat, zda Vaše platba již dorazila na náš účet a zboží bylo "zaplaceno". Jakmile je objednávka vyřízena a zboží pro Vás připraveno, Vaše objednávka se pak nachází ve stavu "k vyzvednutí". Přístup ke všem Vašim objednávkám je z přihlašovacího okna přes moje objednávky.

Vždy, jakmile je Vaše objednávka vyřízena a zboží připraveno k vyzvednutí, obdržíte email o možném převzetí zboží, které lze vyzvednout po dobu jednoho týdne od odeslání oznámení.

(Pokud si zboží nevyzvednete, je po týdnu Vaše objednávka stornována, není-li termín telefonicky domluven jinak.)

Rádi bychom Vás však upozornili, že náš internetový obchod www.veterinarnipece.cz má jiné nákupní podmínky než náš kamenný obchod v Plzni. Ceny zboží z našeho internetového obchodu platí výhradně pro jeho zákazníky, a proto chcete-li využívat výhodných cen našeho internetového obchodu, je třeba si zboží předem objednat, vyčkat oznámení o vyřízení objednávky a pak si můžete zboží přijít osobně vyzvednout.

Bez předchozího objednání si samozřejmě můžete v naší prodejně nakoupit také, nenaleznete zde však veškerý sortiment nabízený na našich stránkách www.veterinarnipece.cz a ceny jsou zde také odlišné.