Posílení imunity hříběte

Otázka

Dobrý den, měla jsem problém s hříbětem, nyní je mu 7 měsíců, je už odstavené a přes noc se v boxe zranilo, mělo hodně poraněnou rohovku a i odřené nohy, které hnisaly, dostala dvoje antibiotika za sebou, léčí se už měsíc a vše se pomalu léčí. Ale řekla b

Odpověď

Dobrý den, z naší kompletní nabídky řady Equistro bych si Vám dovolil doporučit dva výrobky, a to Equistro Betamag 12, domnívám se, že se nejlépe hodí na Vámi popsaný problém u Vašeho koně. A pak Mega Base Junior, jde o vynikající doplněk výživy hříbat v tekuté formě.


Dále bych Vám rozhodně doporučil podávání přírodního přípravku Sangrim E Taxis, mám s ním ty nejlepší zkušenosti, podporuje imunitu a pomáhá odstraňovat následky stresu, má vliv i na kvalitu srsti apod. A nakonec vřele doporučuji čistě bylinný zklidňující přípravek Phytovet Horse Stay cool, který velice účinně zklidňuje nervovou soustavu koně a posiluje odolnost vůči stresu, kterým si Váš kůň bezpochyby prošel jak při úrazu samotném, tak následně i při jeho léčení… Přeji Vašemu hříběti brzké uzdravení!

© MVDr. Miroslav Svatoš