Pro Plan, superprémiové krmivo pro psy

Všechny suroviny z přirozených zdrojů, vitamíny a minerály, které jsou součástí receptur Pro Plan, jsou vybírány na základě výsledků vědeckých výzkumů s ohledem na jejich schopnost podporovat funkci imunitního a trávicího systému a kůže & srsti.
V krmivech Pro Plan jsou v optimálním množství zastoupené složky, jako kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny, vitamín E a nepostradatelné živiny, např. zinek, které zabezpečují, aby obranné systémy vašeho psa pracovaly se 100% účinností a ve vzájemném souladu. Krmení Pro Plan tak zabezpečuje vašemu psovi přirozenou ochranu po celý život.
Díky vysoce kvalitnímu kuřecímu, jehněčímu nebo lososímu masu jsou všechny receptury Pro Plan velmi chutné a výživné. Neobsahují žádná barviva ani konzervační látky. Pomáhají vašemu psovi prožít kvalitní život a poskytují mu celoživotní přirozenou ochranu.
—-

Vyberte správné krmivo pro svého psa

Tak jako se váš pes postupně mění ze štěněte v dospělého psa a poté seniora, mění se i jeho nároky na výživu podle jeho životního stylu a tělesné kontituce.
Specifické nároky na výživu mají také psi rozdílných velikostí plemen, psi s citlivým trávením nebo s citlivější kůží, psi se zvýšenou aktivitou, či psi se sklonem k nadváze.
Jednotlivé receptury krmiv Pro Plan jsou pečlivě přizpůsobené a splňují specifické požadavky psů jednotlivých životních etap a psů různých životních stylů. Následující klíč Vám pomůže vybrat to nejvhodnější krmivo pro vašeho psa, které zabezpečí jeho přirozenou ochranu po celý život.
—-

PRO PLAN Puppy pro štěňata ve věku 2–24 měsíců

Nová řada receptur Puppy OptiStart pomáhá štěňatům překlenout období snížené imunity a zabezpečit optimální start do života.
Vaše štěně má pouze jeden rok nato, aby si vybudovalo pevné základy pro zdravý život. Vaše štěně má přirozené obranné mechanismy, které budou chránit jeho zdraví po celý život. Jsou to imunitní systém, trávicí systém a ochranná bariéra tvořená kůží a srstí. Tyto mechanismy se během prvních dvanácti měsíců života rychle vyvíjejí. V tomto rozhodujícím období potřebuje vaše štěně optimální výživu, s vyváženým obsahem živin a vysoce kvalitních bílkovin, která zajistí potřebný růst nejen jeho kostí a svalů, ale také obranných mechanismů. Díky novým recepturám Pro Plan Puppy OptiStart můžete svému štěněti poskytovat s každým krmením přirozenou ochranu a také mu zabezpečíte optimální start do dlouhého zdravého života.

Nová řada receptur Pro Plan Puppy OptiStart obsahuje přirozené protilátky z mléka, které pomáhají posilovat imunitu štěněte získanou od matky a podporují vývoj jeho vlastních obranných mechanismů.
Tyto nové, zdraví prospěšné receptury obsahují přirozené protilátky, které udržují rovnováhu bakteriální mikroflóry trávicího systému štěňat. Prokazatelně tak posilují imunitní odpověď při běžných trávicích potížích štěňat.
Receptury Pro Plan Puppy obsahují DHA, která je přirozenou součástí mateřského mléka a je důležitá pro vývoj mozku a zraku.
—-

PRO PLAN Adult pro dospělé psy ve věku 1 – 7 let

Krmiva řady Pro Plan Adult poskytují kompletní a vyváženou výživu pro dospělé psy všech plemen, s ohledem na jejich specifické potřeby a s různou úroveň aktivity.
Všechny živiny jsou zastoupeny v optimálním poměru pro ochranu zdraví vašeho psa a pomáhají obranným systémům psa pracovat optimálně, ve vzájemném souladu.

Dospělí psi malých plemen mají vyšší potřebu energie, než psi středních a velkých plemen. Receptury Pro Plan® Adult Small s vysokým obsahem bílkovin, tuků a vitamínů skupiny B jsou speciálně vytvořeny pro pokrytí specifických energetických nároků psů malých plemen a poskytují dospělým psů malých plemen každodenní kompletní výživu a ochranu po celý život.

Již v dávných dobách začal člověk šlechtit velká plemena psů pro jejich sílu nebo rychlost. Výsledkem těchto dvou rozdílných cílů šlechtění jsou dva rozdílné konstituční typy plemen: robustní a atletický. Výsledky nedávných výzkumů ukázaly, že tyto dvě skupiny plemen mají velmi odlišné charakteristiky a také nutriční požadavky.
Například velká plemena robustního typu mají více tukové tkáně a je u nich důležité sledovat příjem energie, aby se předešlo nadváze. Naopak psi velkých plemen atletického typu mají vyšší energetické nároky spojené s vyšším stupněm aktivity a vyžadují vyšší přísun energie v potravě. I v klidu spotřebují psi atletického typu více energie, než psi robustní.
Nyní vyvinuli veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina nové receptury Pro Plan Adult Large Breed Robust a Athletic, které splňují energetické požadavky uvedených typů plemen.
—-

PRO PLAN Senior pro psy starší 7 let

Receptury speciálně vyvinuté pro zajištění měnících se nároků na výživu u starších psů.
Receptury Pro Plan Senior jsou vytvořeny na základě výsledků vědeckých výzkumů tak, aby splňovaly specifické nutriční potřeby psů starších 7 let. V tomto životním období je pro psy rozhodující vyváženost živin, která jim pomáhá zachovávat vitalitu, pohyblivost a dobré zdraví.
—-

PRO PLAN pro psy se specifickými potřebami

Receptury PRO PLAN vyvinuté na vědeckém základě poskytují kompletní a vyváženou výživu dle specifických potřeb psů různých životních stylů.
Krmiva řady Pro Plan pro psy se specifickými potřebami poskytují kompletní a vyváženou výživu s ohledem na různé životní styly psů a jejich specifické nároky. Receptury Pro Plan jsou dostupné ve třech variantách – s kuřecím, jehněčím, nebo s masem z lososa. Vyhovují tak specifickým požadavkům psů se zvýšenou aktivitou, fen v reprodukci, psů s mírnou nadváhou a psů s citlivou kůží či s citlivým trávením, bez rozdílu velikosti plemene.
—-

PRO PLAN pamlsky

Stejně jako u lidí, tak i u psů je kvalita podávané stravy velmi důležitá pro jejich zdraví a životní pohodu a samozřejmě také pro délku jejich života. Pro vašeho psa nejsou vůbec vhodné zbytky jídel „od stolu“ a rozhodně mu nemohou zabezpečit optimální výživu.
Podávání a přijímání pamlsků upevňuje vzájemný vztah mezi vámi a vaším čtyřnohým přítelem. Nicméně špatný způsob odměňování, jako třeba vysokokalorické zbytky jídel "od stolu", může mít nepříznivý vliv na dobře vyváženou stravu, kterou ho již možná krmíte.
Pro Plan nabízí zdravé pamlsky, kterými můžete odměňovat svého psa (všech hmotnostních kategorií) bez výčitek svědomí.
—-

použity materiály společnosti Purina
—-