Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Venzymel Intensive 120 veterinární ústní gel

Veterinární ústní gel pro účinnou antimikrobiální hygienu a šetrnou péči o dutinu ústní u domácích zvířat. Je vhodný při paradentóze a krvácivých dásních. Snižuje mikrobiální zátěž a díky tomu pomáhá udržovat ústa bez zápachu.

241 

InformaceCena
Venzymel Intensive 120 veterinární ústní gel 30ml
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 21% DPH): 283 
Obj. kód: 128562
EAN: 8594170560324
241 
199  bez 21% DPH
Ušetříte 42  (15 %)

  • Vhodný při paradentóze a krvácivých dásních.
  • Ústní gel určený pro účinnou antimikrobiální hygienu a šetrnou péči o dutinu ústní u domácích zvířat.
  • Snižuje mikrobiální zátěž a udržuje tak ústa bez zápachu.
  • Vodný jako hygiena po chirurgických zákrocích.
  • Má zcela neutrální chuť, neobsahuje vonné ani chuťové přísady.

Obsahuje patentovanou směs proteolytických enzymů trypsinu a chymotrypsinu a chlorhexidinu diglukonátu v koncentraci 0,12%. Směs s proteolytickými enzymy a chlorhexidinem působí jako antiseptikum v koncentraci .  

VENZYMEL INTENSIVE 120 s 0,12% koncentrací chlorhexidinu je určen k intenzivní, 2-6 týdenní péči např. při chronickém zánětu nebo po chirurgickém výkonu. Po ukončení péče nebo balení doporučujeme používat veterinární gel VENZYMEL PREVENT 35 s nižší koncentrací chlorhexidinu, který je možný používat dlouhodobě při trvání obtíží nebo jako podpora pro udržení zdravých dásní a sliznic.

Zcela neutrální chuť je důležitou a jedinečnou vlastností antimikrobiálního enzymatického gelu na dásně VENZYMEL INTENSIVE 120. Díky neutrální chuti má gel dlouhou dobu účinnosti, protože nedochází k nadměrné tvorbě slin v dutině ústní a k rychlému vymytí gelu.

VENZYMEL INTENSIVE 120 můžete aplikovat pomocí aplikátoru odzadu dopředu mezi zuby a dáseň, případně na jiné části dutiny ústní. Lze použít i ke standardnímu čištění zubů. Množství použitého gelu je třeba přizpůsobit velikosti zvířete. Domácí zvíře by 30 minut před aplikací gelu a 30 minut po aplikaci nemělo přijímat jídlo ani pití.   

Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

EAN