Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Aptus Biorion

Aptus Biorion, doplňkové krmivo pro psy a kočky, určené k péči o srst a podpoře růstu srsti a drápů.

383 

InformaceCena
Aptus Biorion 60tbl
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 455 
Obj. kód: 32546
EAN: 6432100011626
383 
342  bez 12% DPH
Ušetříte 73  (16 %)

'

Methionin je jednou z aminokyselin vytvářejících stavební složky proteinů. Navíc se v nepatrných množstvích podílí na chemických metabolických procesech, které jsou důležité pro zdraví zvířete. Je jednou z esenciálních aminokyselin, které zvířecí organismy neumí samostatně vyrobit a proto je nutné ji dodávat v krmení. Methionin je považován za primární nedostatkovou aminokyselinu obsaženou v doma připravovaném krmení podávaném domácím zvířatům. Proto musí být dostatek methioninu zabezpečen přidáváním doplňkového krmiva. Biotin se jako koenzym v malých množstvích podílí na rozmanitých metabolických procesech při přeměně proteinů, cukrů a nenasycených mastných kyselin v organismu. Je potřebný zejména k udržení správné funkce kůže, srsti a drápů. Bylo zjištěno, že methionin podporuje účinky biotinu (synergické působení).

Návod k použití

Biorion je podáván psům a kočkám s účelem zajistit a zlepšit růst a správnou funkci kůže, srsti a drápů. Příznaky nedostatku biotinu zahrnují např. suchou srst, její nezdravý vzhled, nedostatek pigmentu, ztrátu srsti, suchou a šupinatící kůži, a lámavé a odlupující se drápy. Potřeba biotinu roste během období růstu, gravidity a laktace. Nedostatek methioninu může také způsobit poruchy funkce a vzhledu kůže a srsti.

Dávkování

 • psi: 1 tableta na 10 kg 1x denně po dobu 3–5 týdnů, poté ? tablety na 10 kg 1x denně
 • kočky: ?–1 tableta/den
 • Jedna tableta váží 0,23 g.

  Balení

  Doba použitelnosti: 2 rokyUchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25°C na suchém místě.Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.Balení: 60 tablet (14 g) Obsah živin je uváděn s přesností

  /– 15 %.

  Pozor!

  Jestliže se zvíře škrábe, má na kůži patrné léze (pupeny, skvrny, krusty apod), nebo ztrácí srst, kontaktujte svého veterináře. U některých onemocnění, např. nemocí ledvin a střev, se mohou požadavky na přísun biotinu zvýšit.

  Obsah živin:

  Sušina 96 %Bílkoviny 10 %Vláknina 70 %Popel 3,1 %DL methionin 175 mg/g Doplňkové látky z premixuBiotin 22 mg/g

  Složení:

  Vitaminový premix 78,6 %, DL methionin 17,1 %, vehikulum 4,3 %.

  Katalogové číslo: NP-3477 Kategorie:

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  Hmotnost včetně obalu (kg)
  EAN

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.