Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

SkinMed Super

Antiseptický roztok pro ošetření ran

410 

InformaceCena
SkinMed Super MR 500ml
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 21% DPH): 487 
Obj. kód: 92353
EAN:
410 
338  bez 21% DPH
Ušetříte 78  (16 %)

'

SkinMed® Super je superoxidovaný, pH neutrální roztok pro místní podání. Vychází z patentované technologie ECA (Electro Chemical Activation). SkinMed Super je pH neutrální, a při použití podle návodu, nedráždivý a nealergizující. Veterinární přípravek působí díky kontrolovaným reaktivním kyslíkovým radikálům. Není škodlivý lidskému organismu, zvířatům ani životnímu prostředí.SkinMed Super snižuje mikrobiální zátěž ran a vytváří vlhké prostředí, čímž napomáhá organizmu rozvinout vlastní proces hojení.Aplikace je bezbolestná, neštípe a nedráždí, nepoškozuje zdravou tkáň.

Přípravek je možné používat pro všechny cílové druhy zvířat (pes,kočka,prase,skot,ovce,kůň,drůbež,koza,norek, fretka,králík,hlodavci,ptáci,exoti), kromě ryb a obojživelníků.

Použití

SkinMed® Super se aplikuje na poraněnou kůži nebo sliznici za účelem vyčištění rány, snížení rizika infekce, sepse, hniloby a zápachu z rány. Je vhodný pro ošetření a podporu hojení (léčbě) akutních i chronických ran, odřenin, popálenin a ulcerací ve všech stádiích hojení (očištění, výplach a vlhčení).
 • Ke snížení mikrobiální zátěže – operačních ran, poraněné kůže a sliznice, chronických nehojících se ran, proleženin a povrchu kůže při infekčních a plísňových onemocněních kůže.
 • K ošetření srsti a kůže za účelem odstranění nečistot a zápachu.
 • K ošetření drobných ran, např. po vyjmutí klíštěte.
 • K ošetření meziprstních prostor a záhybů kůže.
 • K ošetření poranění dásní a sliznice ústní dutiny.
 • Složení:

  (voda) 99,8 %, (kyselina chlorná, chlornan sodný, chlordioxid, chlorid sodný, peroxid vodíku, ozón) 0,2%

  Návod k použití:

  Aplikujte neředěný roztok SkinMed® Super na poraněná místa postřikem, omýváním, koupelí, potíráním navlhčeným tamponem, přiložením gázy navlhčené v roztoku nebo vlhkou terapií podle potřeby i vícekrát denně.V případě potřeby odstraňte nadbytečné ochlupení z poraněné oblasti. Roztok není třeba oplachovat. Přípravek je možné kombinovat s dezinfekčními či saponátovým prostředky.

  Katalogové číslo: NP-5632 Kategorie: ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  Hmotnost včetně obalu (kg)
  Obj. číslo

  92353

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.