Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Alavis Triple Blend + CBD pro psy

Doplněk stravy pro psy a kočky

Na dotaz

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci
InformaceCena

DOPORUČUJEME PODÁVAT:
  • pro podporu regenerace pohybového aparátu
  • pro výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání
  • pro předcházení onemocnění pohybového aparátu
  • pro zlepšení pohyblivosti a fyzické výkonnosti
  • pro zpomalení dalšího poškozování kloubních chrupavek
  • pro prodloužení aktivního věku zvířete

Kanabidiol (CBD) je jedním z přirozeně se vyskytujících kanabinoidů nacházejících se v rostlinách konopí. Je bez psychoaktivní aktivity, bezpečný a napomáhá nejen při onemocnění pohybového aparátu, ale i v celé řadě onemocnění – při neurologlckých poruchách, při epilepsii, v onkologii, pro zklidnění při stresu apod.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin sulfát váže ve tkáni vodu a zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, čímž zajištuje zlepšení pohyblivosti.

Methylsulfonylmethan - MSM je látka, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly, potlačuje svalové křeče. MSM se podílí na omezení bolesti kloubů, svalů a šlach a díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourávání poškozené tkáně. MSM je vhodné užívat k potlačení bolesti i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM také vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu působí pozitivně, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.

COLLYSS™ - patentovaný kolagen typu I v nejvyšší kvalitě se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. COLLYSS™ je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

CARTIDYSS™ - patentovaný kolagen typu II v nejvyšší kvalitě udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. CARTIDYSS™ je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.


     
 Hmotnost psa  Iniciační dávka (prvních 14 dní užívání )  Udržovací látka (pokračování)
 5 - 10 kg  2,25g           1/2 odměrky  1,125g                   1/4 odměrky
 10 - 25 kg  4,5g                1 odměrka  2,25g                     1/2 odměrky
 25 - 45 kg  6g           1

1/3 odměrky

 3g                          2/3 odměrky
 45 a více kg  9g                   2 odměrky  4,5g                          1 odměrka

ZPŮSOB POUŽITÍ: Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování do krmiva či přímo do tlamy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

DÉLKA UŽÍVÁNÍ: Přípravek podávejte jeden měsíc a poté podávejte přípravek ALAVIS™ Triple Blend pro psy a kočky, který je možné při potížích podávat i dlouhodobě až trvale.