Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Bravecto

Revoluční ektoparazitikum k léčbě psů a koček napadených blechami nebo klíšťaty s dobou účinku až 3 měsíce.

Na dotaz

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci
InformaceCena

'

 • Zajišťuje ochranu po dobu 12 týdnů po aplikaci jediné tablety
 • Ochucené tablety, pro psy velmi atraktivní
 • Bezpečný u dospělých psů i u štěňat od 8 týdnů
 • Bezpečný pro březí i kojící feny
 • Jednoduchá aplikace zajišťuje dodržování léčby a spokojeného klienta
 • Co je Bravecto?

  Bravecto je veterinární léčivý přípravek, který obsahuje léčivou látku fluralaner. Je dostupný ve formě žvýkacích tablet v pěti různých silách pro použití u psů s různou tělesnou hmotností.

  K čemu se přípravek Bravecto používá?

  Přípravek Bravecto se používá k léčbě psů napadených blechami nebo klíšťaty. Lze jej také použít v rámci léčby dermatitidy při alergii na blechy (alergické reakci na bleší kousnutí). Přípravek Bravecto se podává přibližně v čase krmení ve formě tablety, která má vhodnou sílu pro psa dané tělesné hmotnosti. Po podání působí proti blechám po dobu 12 týdnů a proti klíšťatům po dobu 8 až 12 týdnů. K dosažení optimální kontroly infestace blechami by se měla léčba opakovat každých 12 týdnů. K dosažení optimální kontroly infestace klíšťaty by se měla léčba opakovat každých 8 až 12 týdnů v závislosti na druhu klíštěte. Přípravek Bravecto zabíjí blechy do 8 hodin a klíšťata do 12 hodin.

  Jak přípravek Bravecto působí?

  Léčivá látka v přípravku Bravecto, fluralaner, působí jako „ektoparazitikum“. To znamená, že hubí parazity žijící na kůži nebo v srsti zvířat, jako jsou blechy a klíšťata. Aby byly blechy a klíšťata vystaveny účinkům léčivé látky, musejí se přichytit na kůži a začít sát krev daného psa. Fluralaner zabíjí blechy i klíšťata, které požily psí krev, působením na jejich nervový systém. Blokuje normální pohyb chloridových částic s nábojem (iontů) do a z nervových buněk, zvláště u nervových buněk spojených s kyselinou gama-aminomáselnou (GABA) a glutamátem, což jsou dvě látky, které přenášejí informace mezi jednotlivými nervy (neurotransmitery). To má za následek nekontrolovatelnou aktivitu nervového systému a paralýzu a smrt blech i klíšťat. Fluralaner zabíjí blechy dříve, než mohou naklást vajíčka, a pomáhá tak snižovat kontaminaci životního prostředí psa.

  Katalogové číslo: NP-4680 Kategorie: ,

  Recenze

  1. Juraj (ověřený vlastník)

   V balení je koľko tabliet??

  2. Iris (ověřený vlastník)

   Nam veterinář tabletu pro psika od 20-40kg vyúčtoval na 660kč

  3. Marie (ověřený vlastník)

   Dobrý den, za tabletku Braveto 250 mg, která je určena pro malé psy od 4,5 do 10 kg jsem zaplatila u veterináře 678,- Kč.
   Přeji hezký den.
   Marie

  4. Dušanbe (ověřený vlastník)

   V Blansku u MVDr Bárty stojí tableta pro kočku do 6kg , případně psa do 10kg 460,-Kč

  5. Jana Kozohorská (ověřený vlastník)

   Dobrý den,kolik stojí prosím ta tableta?

  6. Anonym (ověřený vlastník)

  7. Oldřiška Duháčková (ověřený vlastník)

   Dobrý den, jako chovatelská stanice s více psy bych ráda nakupovala tablety ve větším balení. Je možné někde koupit než jen ve vet. ordinacích, kde jsou přípravky předražené?
   Děkuji.

  8. Renata (ověřený vlastník)

   Já mám od našeho veterináře bravecto na 6,5kg pejska za 112 ,- a soused u jiného veterináře za stejné velkého psíka zaplatil za tabletu 800. Jak je to možné takový rozdíl v ceně?

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.