Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Liver

Liver je schválený veterinární přípravek určený k podpoře fyziologických funkcí jater s detoxikačními a hepatoprotektivními účinky.

Na dotaz

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci
InformaceCena

'

Liver

Schválený veterinární přípravek určený k podpoře fyziologických funkcí jater s detoxikačními a hepatoprotektivními účinky. Je vhodný jako součást léčby infekčních onemocnění jater (infekční hepatitis), chronických jaterních chorob (cirhosis), při otravách, při podávání antibiotik, antiparazitik a dalších léků, při ztrátě chuti k jídlu, při pooperačních stavech a v rekonvalescenci. Stimuluje přirozenou regeneraci jaterního parenchymu, přispívá ke zvýšení syntetických funkcí jater, podporuje syntézu proteinů a tím umožňuje růst a zvýšení tělesné hmotnosti. Obsahuje směs extraktů z bylin, jejichž účinky se vzájemně doplňují a potencují. Tyto účinky jsou prokázány odbornými studiemi.

Indikace:

Capparis spinosa (kapara trnitá) - má diuretické účinky a snižuje účinky toxických látek. Působí jako antioxidant. Cichorium intybus (čekanka obecná) - působí jako antioxidant. Má heptoprotektivní účinky, ovlivňuje hladinu jaterních enzymů, bilirubinu a albuminu. Dále ná příznivý vliv na trávení, činnost sleziny, žlučníku, slinivky břišní a krevního oběhu. Solanum nigrinum (lilek černý) - obsahuje glykosidy solanin, solasonin, solanigrin, chakonin, alkaloid tropein třísloviny saponiny. Působí uklidňujícím vlivem na centrální nervovou soustavu a potlačuje tak stavy podrážděnosti.U některých extraktů z lilku byly zjištěny kancerostatické účinky. Terminalia arjuna - má silný antioxidační a hypocholesterolématický efekt. Podporuje normální funkci srdce, funkci krevních destiček a udržuje výši krevního tlaku. Reguluje cholesterolémii. Snižuje následky stresu. Emblica officinalis je silný antioxidant, obsahuje třísloviny s hepatoprotektivním účinkem. Má gastroprotektivní efekt. Pyrogalol obsažený v extraktu má antiproliferativní účinky a může tak působit proti nádorovým buňkám. Achillea millefolium (řebíček obecný) - obsahuje esenciální oleje, flavonoidy a methanol. Má antioxidační efekt.

Dávkování:

malý pes - 1 tableta velký pes - 2 tablety kočka - 1 tableta

Složení:

1 tableta obsahuje: Capparis spinosa 26 mg Emlica officinalis 50 mg Ciichorium intybus 91 mg Achillea millefolium 13 mg Solanum nigrinum 39 mg Tamarix gallicia 26 mg Terminalia arjuna 52 mg Silybum marianum 13 mg


Katalogové číslo: 1524 Kategorie: ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.