Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Arpalit Neo spray na příbytky a pelechy zvířat

Přípravek určený k hubení klíšťat, blech, vší, všenek a jejich vývojových stádií. Vhodný pro větší plemena psů a jejich příbytky.

Na dotaz

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci
InformaceCena

'

Forma spreje je aplikací vhodná především pro větší plemena psů, kteří nejsou náchylní na syčivý zvuk spreje. Aplikační forma spreje poskytuje komfortní, rychlou a jednoduchou aplikaci i na příbytek vašeho pejska. Nástřik provádíme opatrně mimo obličejovou část, do mírného zvlhčení srsti.

INDIKACE

Léčba ektoparazitóz. Přípravek působí proti blechám (Ctenocephalides spp.), klíšťatům (Ixodes spp., Dermacentor spp., Haemaphysalis spp.), vším (Linognathus setosus), všenkám (Trichodectes canis.) a jejich vývojovým stádiím. Přípravek lze použít k desinsekci příbytků zvířat.

KONTRAINDIKACE

 • Nepoužívat u nemocných zvířat.
 • Nepoužívat u koček. Zamezte možnému styku koček se psy po
 • ošetření.
 • Nepoužívat u mláďat do 2 měsíců věku.
 • Nepoužívat v době březosti a laktace.
 • Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou z obsažených
 • látek.

  Účinné látky

  Permethrin a Fenoxykarb obsažené v produktu hubí dospělé ektoparazity a mají ovicidní i larvicidní účinek a zároveň chrání pejska před opětovným napadením.

  OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK

  1 gram (1,34 ml) obsahuje: Léčivé látky: Permethrinum 25:75 (cis:trans) 4,7 mg Fenoxycarbum 1,2 mg Kožní sprej, roztok.

  ZPŮSOB PODÁNÍ

  Přípravek se nanáší stiskem rozprašovače proti směru srsti ze vzdálenosti 15–20 cm od povrchu těla. Velikost dávky se odvíjí od velikosti ošetřovaného zvířete. Ošetření se provádí jen do lehkého zvlhčení srsti přípravkem po celém povrchu těla zvířete s výjimkou hlavy (okolí očí, čenichu). K ošetření hlavy nastříkejte přípravek na dlaň ruky chráněné rukavicí a opatrně vetřete do srsti, aby nedošlo k zasažení otvorů. Srst se pročeše hřebenem, kartáčem nebo se rukou promne, aby přípravek prostoupil až na kůži. Po ošetření je nutné zvíře po dobu 48 hodin nekoupat.

  Po aplikaci přípravku zabraňte zvířeti olizování ošetřené srsti. Při aplikaci je nutné chránit oči zvířete před zásahem spreje. Blechy se mohou nacházet také v místech, kde zvířata spí nebo odpočívají (koberce, rohože atd.). Taková místa se musí pravidelně vysávat a musí být ošetřena vhodnými insekticidními přípravky, např. tímto přípravkem. Délka trvání účinku přípravku proti jednotlivým druhům parazitů nebyla doložena. Proto, a vzhledem k absenci bezpečnostních studií u cílového druhu zvířete, přípravek použijte k ošetření proti parazitům přítomným na zvířeti v době ošetření.

  Katalogové číslo: 6210 Kategorie: , Štítek:

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.