Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Liver Cat

LIVER CAT je sypký přípravek určený pro kočky k podpoře fyziologických funkcí jater s detoxikačními a hepatoprotektivními účinky.

 

Na dotaz

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci
InformaceCena

'

Je vhodný jako součást léčby infekčních onemocnění jater (infekční hepatitis), chronických jaterních chorob (cirhosis), při otravách, při podávání antibiotik, antiparazitik a dalších léků, při ztrátě chuti k jídlu, při pooperačních stavech a v rekonvalescenci. Stimuluje přirozenou regeneraci jaterního parenchymu, přospívá ke zvýšení syntetických funkcí jater, podporuje syntézu proteinů a tím umožňuje růst a zvýšení tělesné hmotnosti. Obsahuje směs extraktů z bylin, jejichž účinky se vzájemně doplňují a potencují. Tyto účinky jsou prokázány odbornými studiemi.

Capparis spinosa (kapara trnitá)

má diuretické účinky a snižuje účinky toxických látek. Působí jako antioxidant.

Cichorium intybus (čekanka obecná)

působí jako antioxidant. Má heptoprotek-tivní účinky, ovlivňuje hladinu jaterních enzymů, bilirubinu a albuminu. Dále má příznivý vliv na trávení, činnost sleziny, žlučníku, slinivky břišní a krevního oběhu.

Solanum nigrinum (lilek černý)

obsahuje glykosidy solanin, solasonin, solanigrin, chakonin, alkaloid tropein, třísloviny a saponiny. Působí uklidňujícím vlivem na centrální nervovou soustavu a potlačuje tak stavy podrážděnosti. U některých extraktů z lilku byly zjištěny kancerostatické účinky.

Terminalia arjuna

má silný antioxidační a hypocholesterolémický efekt. Podporuje normální funkci srdce, funkci krevních destiček a udržuje výši krevního tlaku. Reguluje cholesterolémii. Snižuje následky stresu.

Emblica officinalis

je silný antioxidant, obsahuje třísloviny s hepatoprotektivním účinkem. Má gastro- protektivní efekt. Pyrogalol obsažený v extraktu má antiproliferativní účinky a může tak působit proti nádorovým buňkám.

Achillea millefolium (řebříček obecný)

obsahuje esenciální oleje a flavonoidy. Má antioxidační efekt.

Tamarix gallica (tamaryšek francouzský)

obsahuje třísloviny, alkaloidy, fenoly a fenolické kyseliny. Tyto látky mají antioxidační aktivity. Působí adstringenčně, antibakteriálně, protizánětlivě a analgeticky. Zvyšuje detoxikační schopnost jater, působí antioxidačně, antivirově, antitumorózně, zvyšuje tvorbu krevních destiček a červených krvinek.

Silybum marianum (ostropestřec mariánský)

obsahuje silymarin, což je směs izomerních flavolignanů (silybin A, silybin B, isosylibin A, isosylibin B, silychristin, silydianin), dále hořčiny, silice, biogenní aminy. Používá se jako hepatoprotektivum, cholagogum, při cholecystopatiích. Má antioxidační účinky a významné antihepatotoxické účinky. Snižuje hladiny ALT, AST a bilirubinu.

Složení:

Rýžová mouka, Capparis spinosa, Emblica officinalis, Cichorium intybus, Achillea millefolium, Solanum nigrinum, Tamarix gallica, Terminalia arjuna, Silybum marianum

Analytické složky:

hrubé oleje a tuky 0,1%, hrubá vláknina 0,1%, hrubý popel 1,2%, hrubý protein 0,9%

Dávkování:

Kočka - 0,6 g. Podávat denně, přimíchané do potravy. 1 vrchovatá odměrka - cca 0,6 g


Katalogové číslo: 6054 Kategorie: ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.